یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
23:59:41 - سه‌شنبه 16 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد فرماندار رومشگان از عدم ارتقای آموزش و پرورش در این شهرستان
انتقاد فرماندار رومشگان از عدم ارتقای آموزش و پرورش در این شهرستان
فرماندار رومشکان از عدم ارتقاء آموزش و پرورش رومشکان از سطح بخش به شهرستان انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، نورالدین درمنان در جلسه شورای آموزش و پرورش رومشکان افزود: کمبود تجهیزات اداری و آموزشی در سطح آموزش و پرورش شهرستان و ساختمان‌های تخریبی و نامناسب اکثریت مدارس رومشکان از جمله مشکلاتی است که […]

فرماندار رومشکان از عدم ارتقاء آموزش و پرورش رومشکان از سطح بخش به شهرستان انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، نورالدین درمنان در جلسه شورای آموزش و پرورش رومشکان افزود: کمبود تجهیزات اداری و آموزشی در سطح آموزش و پرورش شهرستان و ساختمان‌های تخریبی و نامناسب اکثریت مدارس رومشکان از جمله مشکلاتی است که باید به آن رسیدگی شود.

خبر جدید  بررسی راهکاری مقابله با هجمه رسانه های بیگانه

وی هوشمندسازی مدارس و استفاده از تجهیزات نوین جهت آموزش دانش آموزان را ضروری دانست و اظهار داشت: متاسفانه بخاطر نبود امکانات، شیوه تدریس در مدارس ما هنوز بصورت سنتی انجام می‌شود.

درمنان بیان داشت: در دیدار اخیر با مدیرکل آموزش و پرورش لرستان یکی از مطالبات رومشکان را ارتقای آموزش و پرورش از بخش به شهرستان عنوان کردیم که امیدوارم تصمیمات و پیگیری های لازم برای ارتقای آموزش و پرورش رومشکان فراهم شود.

خبر جدید  همگامی دستگاه‌های اجرایی شرط لازم برای معرفی دست‌آوردهای انقلاب اسلامیداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب