چهارشنبه, ۸ بهمن , ۱۳۹۹
23:59:41 - سه‌شنبه 16 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انتقاد فرماندار رومشگان از عدم ارتقای آموزش و پرورش در این شهرستان
انتقاد فرماندار رومشگان از عدم ارتقای آموزش و پرورش در این شهرستان
فرماندار رومشکان از عدم ارتقاء آموزش و پرورش رومشکان از سطح بخش به شهرستان انتقاد کرد. به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، نورالدین درمنان در جلسه شورای آموزش و پرورش رومشکان افزود: کمبود تجهیزات اداری و آموزشی در سطح آموزش و پرورش شهرستان و ساختمان‌های تخریبی و نامناسب اکثریت مدارس رومشکان از جمله مشکلاتی است که […]

فرماندار رومشکان از عدم ارتقاء آموزش و پرورش رومشکان از سطح بخش به شهرستان انتقاد کرد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا لرستان، نورالدین درمنان در جلسه شورای آموزش و پرورش رومشکان افزود: کمبود تجهیزات اداری و آموزشی در سطح آموزش و پرورش شهرستان و ساختمان‌های تخریبی و نامناسب اکثریت مدارس رومشکان از جمله مشکلاتی است که باید به آن رسیدگی شود.

خبر جدید  روزانه ۵۰۰ تا سه هزار پرس غذا در میان زائران اربعین توزیع می شود

وی هوشمندسازی مدارس و استفاده از تجهیزات نوین جهت آموزش دانش آموزان را ضروری دانست و اظهار داشت: متاسفانه بخاطر نبود امکانات، شیوه تدریس در مدارس ما هنوز بصورت سنتی انجام می‌شود.

درمنان بیان داشت: در دیدار اخیر با مدیرکل آموزش و پرورش لرستان یکی از مطالبات رومشکان را ارتقای آموزش و پرورش از بخش به شهرستان عنوان کردیم که امیدوارم تصمیمات و پیگیری های لازم برای ارتقای آموزش و پرورش رومشکان فراهم شود.

خبر جدید  لرستان ، بخش خبری 19:30 چهار شنبه 5 اردیبهشتداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد