یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
13:59:46 - چهارشنبه 21 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انجام صادقانه مسئولیت؛ بهترین عمل در پیروی از آرمان شهدا
انجام صادقانه مسئولیت؛ بهترین عمل در پیروی از آرمان شهدا
گروه اجتماعی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان انجام صادقانه وظیفه و مسئولیت را بهترین عمل در پیروی از راه و آرمان شهیدان دانست و اظهاکرد: دانش‌آموز، معلم، کارمند و مدیر با انجام صادقانه وظیفه و رسالت خود می‌تواند از آرمان شهیدان پیروی کند و تداوم‌بخش راه شهیدان باشد. به گزارش ایکنا از لرستان، خدانظر دریکوند، […]

گروه اجتماعی: مدیرکل آموزش و پرورش لرستان انجام صادقانه وظیفه و مسئولیت را بهترین عمل در پیروی از راه و آرمان شهیدان دانست و اظهاکرد: دانش‌آموز، معلم، کارمند و مدیر با انجام صادقانه وظیفه و رسالت خود می‌تواند از آرمان شهیدان پیروی کند و تداوم‌بخش راه شهیدان باشد.

به گزارش ایکنا از لرستان، خدانظر دریکوند، مدیرکل آموزش و پرورش لرستان امرزو چهارشنبه، دوم اسفند در یادواره شهدای دانش‌آموز دبیرستان دخترانه شهید بنت‌الهدای صدر خرم‌آباد با عنوان «همکلاسی‌های آسمانی» گفت: عزت، اقتدار و صلابت امروز انقلاب مرهون و مدیون جانفشانی شهداست و حفظ حرمت خانواده‌های معظم شهدا، وظیفه‌ای همگانی است.
وی در این یادواره که با حضور خانواده‌های شهیده سیده زهرا رحیمی، شهیده نازیلا جزایری، دیانا کاکاوندی، شهیده لعبت نادی و شهیده طاهره جابری برگزار شد، افزود: نقش بانوان در دوران پُرافتخار انقلاب اسلامی و جنگ هشت ساله تحمیلی بر هیچ کسی پوشیده نیست و زنان هم در این جنگ دوشادوش مردان نقش بسیار مؤثری در حمایت از رزمندگان داشتند و با تمام توان خود تلاش می‌کردند تا مایحتاج رزمندگان را تهیه و به جبهه‌ها ارسال نمایند.
دریکوند با بیان این‌که پشت سر هر رزمنده‌ای مادر، خواهر یا همسری وجود داشت که نقش خود را به‌خوبی انجام می‌داد تا رزمندگان بتوانند با فراغ بال از کیان کشور و انقلاب دفاع کنند، ادامه داد: شهدا چراغ راه ما در تداوم مسیر انقلاب هستند و ما وظیفه داریم پیام و آرمان شهیدان را به نسل جوان و نوجوان انتقال دهیم.

خبر جدید  ارائه ۶۰ خدمت در سامانه «ساها» دانشگاه آزاد خرم‎آباد

انجام صادقانه مسئولیت؛ بهترین عمل در پیروی از آرمان شهدا

مدیرکل آموزش و پرورش لرستان انجام صادقانه وظیفه و مسئولیت را بهترین عمل در پیروی از راه و آرمان شهیدان عنوان کرد و اظهاکرد: دانش‌آموز، معلم، کارمند و مدیر با انجام صادقانه وظیفه و رسالت خود می‌تواند از آرمان شهیدان پیروی کند و تداوم‌بخش راه شهیدان باشد.
دریکوند تصریح کرد: نباید به خانواده معظم شهیدان و فرزندان آنان بی‌مهری شود و باید همگان به این سخن ایمان و اعتقاد داشته باشند که حفظ حرمت خانواده مظم شهدا، وظیفه‌ای انقلابی است .
وی گفت: در تمام دنیا حفظ حرمت افرادی‌که به‌خاطر دفاع از کشور جانفشانی می‌کنند مورد تقدیس و احترام است و در کشور ما با توجه به مبانی دینی و ارزشی این تقدیس و احترام جایگاه والاتری پیدا می‌کند.
دریکوند اضافه کرد: جنگ در فرهنگ ما مذموم است و ما هیچ‌گاه جنگ‌طلب نبوده‌ایم؛ اما باید گفت که دشمنان جنگ هشت ساله را بر ما تحمیل کردند و ما وظیفه داشتیم از کشور، اعتقادات و آرمان‌های خود دفاع کنیم .
وی افزود: باید از راه و آرمان شهیدان پیروی کرده و فرزندان شهدا را گرامی داشت و از یاد و نام آنها لحظه‌ای هم غفلت نکرد .
در پایان با حضور مشاور امور بانوان استانداری، کارشناس مسئول امور بانوان آموزش و پرورش لرستان، مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک و جمعی از فرهنگیان و خانواده‌های معظم شهدا از خانواده شهیدان دانش‌آموز تجلیل شد.

خبر جدید  حضور پُرشور مردم؛ بزرگ‌ترین پشتوانه برای نظام جمهوری اسلامی ایرانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب