چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
15:24:28 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انجام عمل صالح، ایمان و توصیه به حق؛ شروط جلوگیری از خسران انسان
انجام عمل صالح، ایمان و توصیه به حق؛ شروط جلوگیری از خسران انسان
گروه فرهنگی ـ معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان لرستان گفت: از منظر قرآن‌کریم ایمان به خدا، انجام عمل صالح و توصیه به حق شروط جلوگیری از خسران انسان هستند. به گزارش ایکنا از لرستان، محمدتقی شاکرمی، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان لرستان در جلسه «هماهنگی نسیم رحمت در حاشیه شهر خرم‌آباد» […]

گروه فرهنگی ـ معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان لرستان گفت: از منظر قرآن‌کریم ایمان به خدا، انجام عمل صالح و توصیه به حق شروط جلوگیری از خسران انسان هستند.

به گزارش ایکنا از لرستان، محمدتقی شاکرمی، معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان لرستان در جلسه «هماهنگی نسیم رحمت در حاشیه شهر خرم‌آباد» که امروز، ۱۳ اسفند در حوزه کمالیه و با حضور روحانیون مبلغ برگزار شد، گفت: انسان در خسران است مگر کسانی‌که دارای سه شرط قرآنی ایمان به خدا، انجام عمل صالح و توصیه همدیگر به حق، باشند.
وی افزود: انسان‌ها را باید به‌واسطه روح خدایی آن‌ها تکریم کرد و پلیدی‌ها و پلشتی‌ها نباید در شهرهای جامع اسلامی وجود داشته باشد.
شاکرمی با بیان این‌که در ابتدای خلقت انسان بزرگ‌ترین جرم که قتل هابیل بود، صورت گرفت و این نشان‌دهنده آن است که آسیب‌ها در کمین هستند، تصریح کرد: تعداد ۲۱ آسیب در حوزه آسیب‌های اجتماعی پیش‌بینی شده است که چهار آسیب اعتیاد، طلاق، حاشیه‌نشینی و امنیت اخلاقی در اولویت قرار دارند.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری افزود: نسل امروز نسلی است که منتقد و تیزبین بوده و در تمام مسایل حساس است و در نتیجه باید با آگاهی کامل و صبر به انتقادها و سوالات آن‌ها پاسخ داد.
وی با اشاره به این‌که هرچه اساس ازدواج مستحکم‌تر باشد، طلاق کمتر صورت می‌گیرد، گفت: در خیلی از مسایل هنوز مشکلات فرهنگی داریم و شرط بلوغ جنسی برای ازدواج کفایت نمی‌کند و باید قبل از ازدواج شروط اجتماعی، فرهنگی، عاطفی و جنسی فراهم باشد تا ازدواج پایدار باشد.

خبر جدید  ۱۶۱هزار نفر اسیر آسیب‌های اجتماعی+ فیلم

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد