چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
13:24:48 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین حوزه علمیه و دانشگاه علوم پزشکی
انعقاد تفاهم‌نامه همکاری بین حوزه علمیه و دانشگاه علوم پزشکی
به گزارش خبرنگار مهر، کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در نشست با مسئول حوزه علمیه لرستان گفت: تفاهم و همکاری بین حوزه و دانشگاه علوم پزشکی با توجه به ظرفیت های دو مجموعه می توان تأثیرات بسیار مثبتی را برای مردم و جامعه به دنبال داشته باشد. وی با بیان اینکه در حوزه خیرین […]

به گزارش خبرنگار مهر، کوروش ساکی رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان در نشست با مسئول حوزه علمیه لرستان گفت: تفاهم و همکاری بین حوزه و دانشگاه علوم پزشکی با توجه به ظرفیت های دو مجموعه می توان تأثیرات بسیار مثبتی را برای مردم و جامعه به دنبال داشته باشد.

وی با بیان اینکه در حوزه خیرین انصافا مردم همواره به خوبی حمایت کرده اند ادامه داد: خیرین ظرفیت های بزرگی هستند که همواره مسبب اقدامات بزرگی بوده اند، کما این که ما این موضوع را در حوزه سلامت به وضوح مشاهده کرده ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: اجرای برنامه های پژوهشی مشترک بین حوزه علمیه و دانشگاه می تواند صورت گیرد.

ساکی ادامه داد: اجرای برنامه های تبلیغاتی در قالب سفیران سلامت توسط طلاب نیز در ترویج فرهنگ های مثبت در جامعه نیز می تواند از برنامه های مشترک دو مجموعه باشد.

خبر جدید  برگزاری جشنواره استانی فیلمنامه‌نویسی فیلم کوتاه قرآن و عترت لرستان

وی خاطرنشان کرد: حضور طلاب در بخش آموزش و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز می تواند مثمر ثمر باشد.

انجام برنامه‌های درمانی ویژه و رایگان برای طلاب کم‌بضاعت

نادر همتی معاون اجتماعی دانشگاه علوم پزشکی لرستان در این نشست گزارشی از عملکرد معاونت اجتماعی دانشگاه به‌ویژه در جذب خیرین سلامت ارائه کرد و اظهار داشت: هدف مجموعه دانشگاه علوم پزشکی نیز خدمت به مردم در چارچوب برنامه‌های انقلاب است.

وی تأکید کرد: وظایف حوزه علمیه در شرایط کنونی کشور بسیار مهم است و معاونت اجتماعی دانشگاه در حوزه برنامه خیرین آمادگی لازم را برای همکاری و پوشش طلاب نیازمند را دارد.

همتی انجام برنامه‌های درمانی ویژه و رایگان برای طلاب کم‌بضاعت را از دیگر برنامه‌های معاونت اجتماعی دانشگاه عنوان کرد.

مسئول دفتر نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز در این نشست گفت: دانشگاه علوم پزشکی لرستان در حوزه خیرین سلامت از خود بهترین کارنامه‌های کشوری را بر جای گذاشت.

خبر جدید  برگزاری شب خاطره دفاع مقدس یادواره شهیدان باقری در ازنا

حجت‌الاسلام مهدی مرادیان عنوان کرد: خیلی از مسائل تخصصی را می‌توان از مسائل دینی استنباط کرد.

وی ادامه داد: امیدوارم همدلی و تفاهم بین حوزه و دانشگاه به بهترین شکل و بیش‌ازپیش به وجود آید.

اجرای برنامه‌های مشترک علوم پزشکی و حوزه علمیه

در این نشست معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی نیز بیان داشت: تشکیل پرونده سلامت برای تمامی طلاب و توزیع جعبه کمک‌های اولیه و سایر امکانات بهداشتی از برنامه‌های مرکز بهداشت استان خواهد بود.

محمدعلی دریک عنوان کرد: انتظار داریم حوزه علمیه در احیا سبک زندگی ایرانی اسلامی در قالب سفیران سلامت معاونت بهداشتی دانشگاه را یاری کنند.

معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز در این نشست عنوان کرد: معاونت پژوهشی دانشگاه آمادگی لازم را برای اجرای برنامه‌های مشترک با حوزه علمیه دارد.

خبر جدید  برگزاری جشن شکرگزاری برداشت کلزا در الشتر

طاهری کلانی بیان داشت: ما از قبل از این جلساتی را در دانشگاه با نهاد رهبری برگزار کردیم و انتظارات خود را در این همکاری و تفاهم‌نامه مشخص کرده‌ایم.

پیمان آسترکی معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی لرستان نیز گفت: ما طی سه سال گذشته تحولات شگرفی را به‌ویژه در حوزه درمان داشته‌ایم.

وی عنوان کرد: تعدد مراکز آماده افتتاح در لرستان که عمده آن را مراکز تخصصی درمانی به خود اختصاص داده است نشان از این تحول دارد.

آسترکی گفت: از روحانیون انتظار داریم این اقدامات بایسته را به‌خوبی به مردم منعکس کنند.

بنابراین گزارش، این نشست با امضای تفاهم‌نامه بین حوزه علمیه و دانشگاه علوم پزشکی استان خاتمه یافت.

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب