یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
11:44:09 - شنبه 10 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
انقلاب اسلامی ایران دست استکبار را از کشور قطع کرد
انقلاب اسلامی ایران دست استکبار را از کشور قطع کرد
به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن ترابی در مراسم گاز رسانی به چهار روستای شهرستان بروجرد در سخنانی با بیان اینکه ملت ایران با مجاهدت و مبارزات خود توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند و طومار ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را در هم بپیچاند، اظهار داشت: ملت ایران دست استکبار و به خصوص آمریکای […]

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن ترابی در مراسم گاز رسانی به چهار روستای شهرستان بروجرد در سخنانی با بیان اینکه ملت ایران با مجاهدت و مبارزات خود توانست انقلاب اسلامی را به پیروزی برساند و طومار ۲۵۰۰ ساله شاهنشاهی را در هم بپیچاند، اظهار داشت: ملت ایران دست استکبار و به خصوص آمریکای جنایتکار را از کشور قطع کرد.

خبر جدید  ۲۲ هکتار از اراضی ملی جهت توسعه طرح‌های غیر کشاورزی واگذار شد

وی گفت: ملت به برکت انقلاب اسلامی خود را از سلطه گری دشمنان خارجی و اجانب داخلی نجات داد.

امام جمعه بروجرد با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران در ۴۰ سال گذشته فراز و نشیب های سرنوشت سازی را پشت سر گذاشته است، گفت: علیرغم همه کارشکنی های دشمنان اسلام و انقلاب، دولت خدمات رسانی به اقشار مختلف به خصوص محرومان و مستضعفان را داشته است.

خبر جدید  اجرای طرح «نور هدایت» با محوریت حفظ جزء 30 قرآن ویژه طلاب لرستان

حجت الاسلام ترابی با بیان اینکه محرومیت در زمان طاغوت در کشور بیداد می کرد و عقب ماندگی مزمنی در کشور وجود داشت، تصریح کرد: در ۴۰ سال گذشته به برکت انقلاب دولتمردان و مسئولان نظام توانسته اند در حد امکانات و مقدورات کشور به مردم خدمت کنند.

حجت الاسلام ترابی با تاکید بر اینکه امروز همه زیرساخت های توسعه در روستاها ایجاد شده است، افزود: در ایام دهه فجر شاهد افتتاح پروژه های مختلف در سطح استان هستیم.

خبر جدید  جلوگیری از مهاجرت مزیت بزرگ تصویب منطقه آزاد تجاری مهران است

وی تاکید کرد: علیرغم اقدامات و تلاش های صورت گرفته هنوز غبار محرومیت در برخی مناطق کشور وجود دارد که باید در این حوزه اقدامات بیشتری شود.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب