یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
12:57:27 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اهدای ۱۰۰ دستگاه بخاری به مدارس نورآباد توسط بنیاد خیریه ساپکو
اهدای ۱۰۰ دستگاه بخاری به مدارس نورآباد توسط بنیاد خیریه ساپکو
گروه اجتماعی: یک‌صد دستگاه بخاری گازسوز هوشمند توسط بنیاد خیریه ساپکو به مدارس نورآباد اهدا شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، بنیاد خیریه ساپکو در راستای تجهیز سیستم گرمایشی مدارس و بهره‌مندی دانش‌آموزان از سیستم‌های گرمایشی استاندارد، یک‌صد دستگاه بخاری هرمتیک کم‌مصرف هوشمند به مدارس شهرستان نورآباد اهدا کرد.علی تیموری، مدیرآموزش و پرورش […]

گروه اجتماعی: یک‌صد دستگاه بخاری گازسوز هوشمند توسط بنیاد خیریه ساپکو به مدارس نورآباد اهدا شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، بنیاد خیریه ساپکو در راستای تجهیز سیستم گرمایشی مدارس و بهره‌مندی دانش‌آموزان از سیستم‌های گرمایشی استاندارد، یک‌صد دستگاه بخاری هرمتیک کم‌مصرف هوشمند به مدارس شهرستان نورآباد اهدا کرد.
علی تیموری، مدیرآموزش و پرورش شهرستان کمبود یا غیر استاندارد بودن سیستم‌های گرمایشی مدارس را ازجمله مشکلات حوزه کاری خود برشمرد و گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته و مکاتبات متعددی که با خیرین حقیقی و حقوقی سراسر کشور صورت گرفت، بنیاد خیریه ساپکو برای اهدای تعدادی بخاری استاندارد به مدارس این شهرستان اعلام آمادگی کرد.
وی افزود: این بخاری‌های هرمتیک کاملاً هوشمند و استاندارد هستند و برای اولین‌بار در مدارس از این نوع بخاری استفاده می‌شود.
تیموری اضافه کرد: این بخاری‌ها مورد تایید کارشناسان مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان لرستان است و کارشناسان سازمان نوسازی ،توسعه و تجهیز مدارس بر فرایند نصب این سیستم‌های گرمایشی نظارت خواهند داشت .
وی ارزشی تقریبی این محموله اهدایی را قریب به دو میلیارد ریال عنوان کرد و افزود: اعتبارات دستگاه تعلیم و تربیت برای تجهیز مدارس ناکافی است و ضرورت دارد فرهنگ مشارکت و تامین امکانات مناسب و استاندارد مدارس در جامعه نهادینه شود و مردم مشارکت در این حوزه را به‌عنوان یک ارزش قلمداد کنند.
تیموری با تقدیر از خدمت ارزشمند بنیاد خیریه ساپکو، تصریح کرد: در جهت بهره‌مندی و اجرای عدالت در توزیع این تجهیزات، مدارسی که نیاز ضروری دارند شناسایی و بخاری‌ها را در اختیار آنها قرار خواهد داد.

خبر جدید  تبیین بیانات رهبری و امام(ره) توسط 150 مبلّغ اعزامی اوقاف لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب