چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
11:34:55 - جمعه 15 دسامبر 2017
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اولین قدم محکم معاون جدید استاندار لرستان
اولین قدم محکم معاون جدید استاندار لرستان
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از احداث نیروگاه خورشیدی ۲۰ مگاواتی در سلسله خبر داد. شعار سال: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خبرداد: احداث نیروگاه خورشیدی ۲۰ مگاواتی در سلسله معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از احداث نیروگاه خورشیدی ۲۰ مگاواتی در سلسله خبر داد.  گودرز امیری […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از احداث نیروگاه خورشیدی ۲۰ مگاواتی در سلسله خبر داد.

شعار سال: معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری خبرداد: احداث نیروگاه خورشیدی ۲۰ مگاواتی در سلسله

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری از احداث نیروگاه خورشیدی ۲۰ مگاواتی در سلسله خبر داد.

 گودرز امیری در جلسه با شرکت سرمایه‌گذاری آلمانی Nue Energie GmbH (GLS) با اشاره به اینکه استان در زمینه‌های مختلف دارای پتانسیل و ظرفیت‌های بارزی است، اظهار داشت: مسئولین و مردم از سرمایه‌گذارانی که دارای برنامه اجرایی هستند استقبال می‌کنند.

خبر جدید  احتمال بستن دریچه‌های سد «سیمره»؛ ۱۰ تا ۱۵ روستا تخلیه می‌شود

وی با بیان اینکه نیروگاه خورشیدی به واسطه پاک بودن نوع انرژی از اولویت‌های وزارت نیرو جهت توسعه و اجرا است، خاطرنشان کرد: به همین علت سرمایه‌گذاران به دلیل از این پروژه‌ها استقبال خوبی دارند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری گفت: نیروگاه خورشیدی سلسله با مشارکت بین شرکت ایشتار و همچنین شرکت آلمانی GLS با ظرفیت ۲۰ مگاوات در زمینی به مساحت ۳۰ هکتار احداث خواهد شد.

خبر جدید  راهیابی نمایش «چرخ» از لرستان به بخش نهایی جشنواره بین‌المللی سیمرغ

وی در ادامه با اشاره به اینکه اکنون ۱۷ هکتار از زمین‌های شهرک صنعتی شهرستان توسط شرکت شهرک‌های صنعتی به این سرمایه گذار در حال واگذاری است، افزود: این پروژه در ۲ فاز با حجم سرمایه‌گذاری بالغ بر ۲۰ میلیون یورو و میزان اشتغال حدود ۱۰۰ نفر در حین اجرا، عملیاتی خواهد شد.

امیری با بیان اینکه مدت قرارداد احداث تضمینی نیروگاه خورشیدی ۶ ماه است، تصریح کرد: شرکت سرمایه‌گذار باید در طول مدت ذکر شده عملیات اجرایی خود را انجام دهد.

خبر جدید  سایه سیل بر سر لرستان

لازم به ذکر است در پایان این جلسه با تلاش و پیگیری واحد جذب سرمایه‌گذاری استان تفاهم نامه‌ای مابین معاونت هماهنگی امور اقتصادی استان و شرکت سرمایه‌گذاری آلمانی منعقد شد.

سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازسایت خبری پرسنا، تاریخ انتشار ۲۲آذر ۹۶، کدمطلب: —-، www.porsna.ir

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب