جمعه, ۸ اسفند , ۱۳۹۹
14:52:02 - دوشنبه 23 آوریل 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
اگر سه سال هزینه‌ای نکنیم به نقطه صفر می‌رسیم
اگر سه سال هزینه‌ای نکنیم به نقطه صفر می‌رسیم
رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: اگر هیچ هزینه‌ای تا چند سال صورت نگیرد و حقوقی و مزایایی پرداخت نشود تا سه سال آینده به نقطه صفر می‌رسیم. شعار سال: رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: اگر هیچ هزینه‌ای تا چند سال صورت نگیرد و حقوقی و مزایایی پرداخت نشود تا سه سال آینده به […]

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: اگر هیچ هزینه‌ای تا چند سال صورت نگیرد و حقوقی و مزایایی پرداخت نشود تا سه سال آینده به نقطه صفر می‌رسیم.

شعار سال: رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد گفت: اگر هیچ هزینه‌ای تا چند سال صورت نگیرد و حقوقی و مزایایی پرداخت نشود تا سه سال آینده به نقطه صفر می‌رسیم.

اردشیر دریکوندی در دیدار با سردار کشکولی فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) اظهار کرد: اگر امنیتی در جای جای کشور ما برقرار است به دلیل رشادت‌ها و جانفشانی‌های نیروهای مسلح به ویژه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و بسیج است.

خبر جدید  معرفی بیش از ۶۰۰ طرح اشتغال‌فراگیر در بخش کشاورزی به بانک های عامل خرم‌آباد

وی افزود: شهرداری خرم‌آباد در حال حاضر یک نهاد به لحاظ مالی واقعاً ورشکسته است و خرابی‌های شهر بسیار زیاد است.

دریکوندی ادامه داد: شهرداری حدود ۳۰۰ میلیارد تومان بدهکار است که عمده آن مربوط به پیمانکاران بوده و از سال ۹۰ به بعد پرداخت نشده است.

رئیس شورای اسلامی شهر خرم‌آباد اضافه کرد: با توجه به درآمدزایی فعلی شهرداری اگر هیچ هزینه‌ای تا چند سال صورت نگیرد و حقوقی و مزایایی پرداخت نشود تا سه سال آینده به نقطه صفر می‌رسیم.

خبر جدید  اجرای مرحله دوم جشن عاطفه در مدارس لرستان از فردا

وی بیان کرد: در گذشته مجموعه مدیریت شهری به دنبال درآمدهای پایدار نبوده و تنها به بحث دریافت عوارض اکتفا کرده‌اند. نکته دیگر اینکه زیرساخت‌های شهر ما جوابگوی جمعیت ۲۰۰ هزار نفری است در حالی که جمعیت شبانه حدود ۵۰۰ هزار نفر و جمعیت روز بیش از ۶۰۰ هزار نفر بوده و همچنین در گذشته برنامه‌ریزی درستی در حوزه مدیریت شهری صورت نگرفته است.

خبر جدید  لزوم توجه زائران به تابلوهای هشدار و انفجار مین در مسیر مرزها

دریکوندی گفت: خوشبختانه شهرداری و شورای شهر برای اولین بار برنامه پنج ساله‌ای را تدوین کرد، همچنین افق ۲۰ ساله برای شهر تعریف شده که اتفاق و تحولی مثبت است.

شعارسال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا، تاریخ انتشار: ۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، کدخبر: ۹۷۰۲۰۲۰۰۸۳۹ ، www.isna.irداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد