دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
0:04:18 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد تحول در حوزه سلامت پلدختر با اجرای ۳۰پروژه بهداشتی و درمانی
ایجاد تحول در حوزه سلامت پلدختر با اجرای ۳۰پروژه بهداشتی و درمانی
به گزارش خبرگزاری مهر، سید حمیدرضا کاظمی در مراسم افتتاح درمانگاه تخصصی بیمارستان پلدختر اظهار داشت: این امر بارزترین خدمت دولت در عرصه سلامت است که روزبه‌روز درحال‌توسعه است. وی افزود: ۳۰ پروژه حوزه سلامت شامل خانه‌های بهداشت و درمانگاه‌ها در شهرستان پلدختر در دست اجرا است و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها تحولی در […]

به گزارش خبرگزاری مهر، سید حمیدرضا کاظمی در مراسم افتتاح درمانگاه تخصصی بیمارستان پلدختر اظهار داشت: این امر بارزترین خدمت دولت در عرصه سلامت است که روزبه‌روز درحال‌توسعه است.

وی افزود: ۳۰ پروژه حوزه سلامت شامل خانه‌های بهداشت و درمانگاه‌ها در شهرستان پلدختر در دست اجرا است و با بهره‌برداری از این پروژه‌ها تحولی در این حوزه در شهرستان صورت می‌گیرد.

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه تجهیزات «سی‌تی‌اسکن» برای نخستین بار در پلدختر آماده بهره‌برداری است گفت: این دستگاه آماده افتتاح است و به علت نبود کارشناسان شرکت مربوطه آماده نصب و تحویل نشده است.

خبر جدید  ۶۴۳ طرح اشتغال روستایی اعتبار گرفت/ ایجاد ۲۹۰۰ فرصت شغلی

وی افزود: بیمارستان امام خمینی(ره) پلدختر از ابتدا در طراحی ۶۴ تختخوابی بود که  به علت کم‌توجهی‌های گذشته به ۲۴ تختخوابی تبدیل شد.

کاظمی تصریح کرد: به علت اینکه فضای کافی برای احداث اورژانس، کلینیک، «سی‌تی‌اسکن» و امکانات جانبی نبود  همه این‌ها در دل بیمارستان جا داده شد و موجب تنگ و کوچک شدن فضای بیمارستان شد.

خبر جدید  مطالعه فرونشست دشت‎های لرستان

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه اورژانس بیمارستان در آینده افتتاح خواهد شد گفت: با توجه به این‌که شهرستان پلدختر در مسیر جاده ترانزیتی باوجود حوادث خونین و ناگوار قرارگرفته اورژانس ۵۰ تختخوابی به بیمارستان این شهرستان اضافه می‌شود.

وی افزود: با پیگیری‌های انجام‌شده و از طریق وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی استان پزشکان بیمارستان پلدختر از هفت پزشک به ۱۴ پزشک متخصص برای خدمت‌رسانی به مردم افزایش‌یافته است.

خبر جدید  روزهای یک پزشک، خاطرات ناامیدی و امید

کاظمی بابیان اینکه یکی از دستاوردهای دولت جمهوری اسلامی توجه ویژه به بحث سلامت است خاطرنشان کرد: اخبار خوب و مسرت بخشی در روزهای آینده برای مردم شهرستان پلدختر خواهیم داشت.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب