یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
13:06:08 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایجاد زیرساخت ورزشی سبب نشاط در جوانان می‌شود
ایجاد زیرساخت ورزشی سبب نشاط در جوانان می‌شود
استاندار لرستان گفت: یکی از روش‌هایی که بتوانیم جوانان بانشاطی داشته باشیم، ایجاد زیرساخت‌های ورزشی است به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید موسی خادمی امروز در همایش پیاده‌روی خانوادگی شهرستان کوهدشت بابیان اینکه ورزش به‌سلامت جسم و تفکر کمک می‌کند و جامعه‌ای سالم است که ترکیبی از این دو داشته باشد اظهار داشت: جامعه‌ای […]

استاندار لرستان گفت: یکی از روش‌هایی که بتوانیم جوانان بانشاطی داشته باشیم، ایجاد زیرساخت‌های ورزشی است

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، سید موسی خادمی امروز در همایش پیاده‌روی خانوادگی شهرستان کوهدشت بابیان اینکه ورزش به‌سلامت جسم و تفکر کمک می‌کند و جامعه‌ای سالم است که ترکیبی از این دو داشته باشد اظهار داشت: جامعه‌ای توسعه پیدا خواهد کرد که جسم و فکر سالم و فعالی داشته باشد و برنامه امروز در همین راستا برگزارشده است.
وی افزود: ورزش همگانی از نوع پیاده‌روی ارزان‌ترین ورزش‌هاست که نیازمند امکانات و تجهیزات خاصی نیست.
خادمی با اشاره به اینکه ورزش لرستان سابقه درخشانی در سطح کشور داشته و از جایگاه خوبی برخوردار است، گفت: ما ورزشکارانی داریم که در سطح ملی و بین‌المللی خوش درخشیدند، اما از وضعیت امکانات ورزشی در سطح استان راضی نیستیم.
استاندار لرستان خاطرنشان کرد: یکی از روش‌هایی که بتوانیم جوانان بانشاطی داشته باشیم، ایجاد زیرساخت‌های ورزشی است و برای این کار در برنامه چهارساله استان برنامه‌ریزی‌هایی شده است.
وی با اشاره به اینکه حضور و استقبال مردم نشان می‌دهد که این برنامه‌ها مؤثرند و باید ادامه یابد گفت: در بحث سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی برای ورزش باید گفت که اقتصاد ورزش در کل کشور به‌خوبی عمل‌نکرده چراکه به‌نوعی بیشتر آن‌ها وابسته به دولت هستند و در لرستان نیز پشتیبان ورزشی نداریم.
خادمی گفت: این ورزش باید در جامعه ترویج یابد و برنامه‌هایی در حوزه ورزش استان در راستای شناسایی و پرورش استعداد‌ها داریم.
انتهای پیام/

خبر جدید  گلچینی از وصیت‌نامه شهید رضا احمدی

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب