یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
17:34:49 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
ایران با تکیه‌بر سیره علوی در زمینه‌های علمی پیشرفت بسیاری دارد
ایران با تکیه‌بر سیره علوی در زمینه‌های علمی پیشرفت بسیاری دارد
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز با تکیه‌بر سیره علوی در زمینه‌های علمی پیشرفت بسیاری دارد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، آیت‌الله عبدالکریم فرحانی امروز در نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی در خرم‌آباد اظهار داشت: پیروزی انقلاب با تأسی از سیره علوی صورت گرفت و پس‌ از آن تثبیت انقلاب […]

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز با تکیه‌بر سیره علوی در زمینه‌های علمی پیشرفت بسیاری دارد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، آیت‌الله عبدالکریم فرحانی امروز در نهمین دوره همایش بین‌المللی سیره علوی در خرم‌آباد اظهار داشت: پیروزی انقلاب با تأسی از سیره علوی صورت گرفت و پس‌ از آن تثبیت انقلاب نیز با تکیه‌بر سیره علوی صورت گرفت.

 

وی افزود: پس از رحلت امام؛ مقام معظم رهبری مدیریت را بر عهده گرفت و ایشان نیز با استفاده و تکیه‌بر سیره علوی امور را پیش برده و راه را ادامه می‌دهند.

 

عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: جمهوری اسلامی ایران امروز با تکیه‌بر سیره علوی در زمینه‌های علمی پیشرفت بسیاری دارد.

 

وی یادآور شد: دکترین ولایت این است که مقام معظم رهبری در این سال‌ها از تمام دولت‌ها حمایت کرده و به آن‌ها امید داده است اما از طرفی چالش‌ها و نقاط ضعف را نیز متذکر می‌شوند و بنده شاهد بودم که در برخی جلسات مقام معظم رهبری به شکلی مشکلات را متذکر می‌شوند که اشک مسئولان در می‌آید.

 

وی یادآور شد: دنیا امروز می‌دانند انقلاب اسلامی توانسته با تأسی از سیره علوی نسخه‌ای ارائه دهد و باعث پیشرفت همه جانبه همراه با دین شود.

 

آیت‌الله فرحانی گفت: امروز برای اینکه جامعه ما اسلامی شود باید مبارزه کرد چرا که در جامعه اشرافی‌گری و فساد داریم و در هر سه قوه مشکل وجود دارد.

 

وی اظهار داشت:انحصارات باید برداشته شده و تعارف باید کنار گذاشته شود و همان‌گونه که در مقابل دشمن هستیم در مقابل فساد داخلی هم باید سیلی زد چرا که این درد جامعه ما است.

 

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری بیان کرد:در گفتمانی که داریم باید محور امور سیره علوی باشد و باید برای حل مشکلات سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری در مورد اقتصاد مقاومتی به‌خوبی اجرا شود.

 

آیت‌الله فرحانی: امروز قدرت جمهوری اسلامی بر اساس عدالت در دکترین ولایت بررسی می‌شود.

 

وی عنوان کرد: مأموریت مهم رصد و اندیشه ورزی از سوی رهبری به مجلس خبرگان محول شده تا بتوانیم با بررسی مشکلات راهکارهای مناسب را ارائه دهیم.

 

انتهای پیام/

خبر جدید  لزوم بازگشت به هویت انقلاب‌اسلامی/ فرهنگ استکبار ستیزی احیاء شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب