یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
10:07:03 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
«باران» آمد اما «گردوغبار» نرفت/ ورود موج جدید ریزگردها به لرستان
«باران» آمد اما «گردوغبار» نرفت/ ورود موج جدید ریزگردها به لرستان
به گزارش خبرنگار مهر، ۱۰ شهرستان لرستان در روز گذشته میزبان مهمان ناخوانده «گردوغبار» بود و در برخی شهرستان استان مانند پلدختر آلودگی هوا تا ۱۱۵ برابر حد مجاز رسید. محیط‌زیست لرستان در ساعت ۷ و ۳۳ دقیقه صبح امروز اعلام کرد که بارش باران از شب گذشته و همچنین وزش باد شدید موجب شد […]

به گزارش خبرنگار مهر، ۱۰ شهرستان لرستان در روز گذشته میزبان مهمان ناخوانده «گردوغبار» بود و در برخی شهرستان استان مانند پلدختر آلودگی هوا تا ۱۱۵ برابر حد مجاز رسید.

محیط‌زیست لرستان در ساعت ۷ و ۳۳ دقیقه صبح امروز اعلام کرد که بارش باران از شب گذشته و همچنین وزش باد شدید موجب شد تا هوای استان در شرایط سالم قرار گیرد، اما در اطلاعیه جدید محیط زیست لرستان اعلام شد که با توجه به ورود موج جدید ریز گرد به شهرستان پلدختر در حال حاضر هوای این شهرستان ۱۰ برابر حد مجاز است.

خبر جدید  آتش سوزی منطقه آبزا چوار مهار شد

رضا آریایی مدیرکل مدیریت بحران لرستان نیز در رابطه با میزان بارش‌های شب گذشته تا ساعت هفت صبح امروز و همچنین دید افقی در شهرستان‌های مختلف اظهار داشت: میزان دید افقی در شهرستان بروجرد هفت هزار متر و میزان بارش ۱۳ میلی‌متر، دید افقی در نورآباد ۱۰ هزار متر و میزان بارش باران ۱۰ میلی‌متر، دید افقی در شهرستان سلسله ۱۰ هزار متر و بارش باران هشت میلی‌متر و میزان دید افقی در شهرستان دورود هشت هزار متر و میزان بارش باران نیز هفت میلی‌متر بوده است.

خبر جدید  افزایش دمای هوا درهمه شهرستانهای لرستان

وی همچنین میزان دید افقی در شهرستان الیگودرز را هشت هزار متر و میزان بارش را شش میلی‌متر، میزان دید افقی در خرم‌آباد را هفت هزار متر و میزان بارش باران را چهار میلی‌متر، دید افقی در رومشکان را هفت هزار متر و بارش باران را چهار میلی‌متر، دید افقی در کوهدشت را ۱۰ هزار متر و میزان بارش باران را سه میلی‌متر، دید افقی در دوره چگنی هشت هزار متر و بارش باران را سه میلی‌متر، دید افقی در پلدختر را هشت هزار متر و بارش باران را دو میلی‌متر و همچنین دید افقی در شهرستان ازنا را هشت هزار متر و بارش باران را دو میلی‌متر اعلام کرد.

خبر جدید  دست ساخته های خانم کارآفرین لرستانی با همت و تلاشداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب