یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
15:12:46 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بارش ۱۳ میلی‌متر باران/تردد در ۲ محور با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است
بارش ۱۳ میلی‌متر باران/تردد در ۲ محور با زنجیر چرخ امکان‌پذیر است
به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی ظهر جمعه در گفتگو با رسانه ها مقدار بارندگی سامانه بارشی اخبر تا ساعت ۱۴ امروز را در ایستگاه های سینوپتیک هواشناسی سطح استان اعلام کرد. وی با بیان اینکه تاکنون در شهرستان دورود ۲۰ میلی متر، در رومشکان ۱۷ میلی متر، در پلدختر ۱۶ میلی متر و در […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی ظهر جمعه در گفتگو با رسانه ها مقدار بارندگی سامانه بارشی اخبر تا ساعت ۱۴ امروز را در ایستگاه های سینوپتیک هواشناسی سطح استان اعلام کرد.

وی با بیان اینکه تاکنون در شهرستان دورود ۲۰ میلی متر، در رومشکان ۱۷ میلی متر، در پلدختر ۱۶ میلی متر و در خرم آباد ۱۵ باران باریده است، تصریح کرد: همچنین در شهرستان کوهدشت ۱۵ میلی متر، در شهرستان دوره چگنی ۱۵ میلی متر، در الیگودرز ۱۱ میلی متر، در ازنا ۱۱ میلی متر و در بروجرد ۱۰ میلی متر بارندگی داشته ایم.

خبر جدید  سرخط مهمترین خبرهای لرستان در 24 ساعت گذشته

مدیرکل مدیریت بحران لرستان خاطرنشان کرد: در شهرستان های الشتر و نورآباد نیز ۷ میلی متر بارش باران داشته ایم.

آریایی متوسط بارندگی در استان را ۱۳ میلی متر اعلام کرد و گفت: بارش در گردنه ها و ارتفاعات به شکل برف است و تردد در محور نورآباد به نهاوند و الیگودرز به شول آباد تنها با زنجیر چرخ امکان پذیر است.

خبر جدید  ۱۰ هزار زائر اربعین توسط موکب‌های لرستان پذیرایی می‌شوند

وی با تاکید بر اینکه بارش ها تا عصر امروز همچنان ادامه خواهد داشت، افزود: تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده و تردد به آرامی در تمامی محورهای ارتباطی استان برقرار است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب