سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
21:37:36 - یکشنبه 18 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بارش ۵۳ میلی‌متر باران در لرستان/ نورآباد بیشترین بارش‌ها را داشت
بارش ۵۳ میلی‌متر باران در لرستان/ نورآباد بیشترین بارش‌ها را داشت
به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به مقدار بارش نقطه‌ای سامانه اخیر از شروع بارندگی‌ها تا ساعت ۱۷ عصر امروز یک‌شنبه اظهار داشت: در این راستا در نورآباد ۸۱ میلی‌متر، رومشکان ۷۳ میلی‌متر، دوره چگنی ۶۵ میلی‌متر، کوهدشت ۶۳ میلی‌متر، الشتر ۶۲ میلی‌متر و در دورود ۶۱ میلی‌متر بارش […]

به گزارش خبرنگار مهر، رضا آریایی در گفت‌وگو با رسانه‌ها با اشاره به مقدار بارش نقطه‌ای سامانه اخیر از شروع بارندگی‌ها تا ساعت ۱۷ عصر امروز یک‌شنبه اظهار داشت: در این راستا در نورآباد ۸۱ میلی‌متر، رومشکان ۷۳ میلی‌متر، دوره چگنی ۶۵ میلی‌متر، کوهدشت ۶۳ میلی‌متر، الشتر ۶۲ میلی‌متر و در دورود ۶۱ میلی‌متر بارش باران را داشتیم.

خبر جدید  اجرای گروه سرود دانش آموزی در روز ۲۲ بهمن+ تصاویر

وی همچنین میزان بارش‌ها را در خرم‌آباد ۵۲ میلی‌متر، بروجرد ۴۸ میلی‌متر، پلدختر ۴۰ میلی‌متر، ازنا ۲۲ میلی‌متر و الیگودرز را ۱۹ میلی‌متر عنوان کرد و گفت: میانگین بارش‌ها در استان ۵۳ میلی‌متر بوده است.

مدیرکل مدیریت بحران لرستان بابیان اینکه تاکنون مشکل خاصی گزارش نشده است و تردد نیز در همه محورهای ارتباطی استان به‌آرامی برقرار است افزود: سامانه هوایی تقریباً ضعیف شده و در ساعات آینده در اکثر نقاط از شدت بارش کاسته خواهد شد.

خبر جدید  رمز پیروزی ملت ایران ایمان و شهادت‌طلبی بودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب