سه شنبه, ۶ آبان , ۱۳۹۹
13:49:08 - شنبه 3 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازسازی ۴ بقعه متبرکه لرستان در انتظار تخصیص اعتبار
بازسازی ۴ بقعه متبرکه لرستان در انتظار تخصیص اعتبار
گروه فرهنگی ـ معاون بهره‎وری اقتصادی اوقاف لرستان از عدم بازسازی چهار بقعه متبرکه به‌دلیل کمبود اعتبار خبر داد. به گزارش ایکنا از لرستان، مسلم رضایی‎پور، معاون بهره‎وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان شنبه، ۱۲ اسفند در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه‎های عمرانی اوقاف در سال‌جاری در موقوفات، رقبات، عرصه‎های وقفی، امامزادگان […]

گروه فرهنگی ـ معاون بهره‎وری اقتصادی اوقاف لرستان از عدم بازسازی چهار بقعه متبرکه به‌دلیل کمبود اعتبار خبر داد.

به گزارش ایکنا از لرستان، مسلم رضایی‎پور، معاون بهره‎وری اقتصادی اداره‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان شنبه، ۱۲ اسفند در جمع خبرنگاران با اشاره به پروژه‎های عمرانی اوقاف در سال‌جاری در موقوفات، رقبات، عرصه‎های وقفی، امامزادگان استان اظهار کرد: در بخش بازسازی، تعمیر و نگهداری موقوفات و رقبات استان برنامه انجام کار عمرانی در ۵۰۰ مترمربع را داشتیم که در حال حاضر این پروژه‎ها ۹۴٫۸ پیشرفت فیزیکی با اعتباری معادل ۸۴۰ میلیون ریال دارند.
وی ادامه داد: در بحث تکمیل فعالیت‌های عمرانی نیمه تمام در بقاع متبرکه و موقوفات ۵۰۰۰ مترمربع برنامه سال‌جاری بوده که پیشرفت این بخش در حال حاضر ۹۴٫۳ بوده و برای این پروژه‎ها ۱۳ هزار و ۱۷۰ میلیون ریال هزینه شده است.
رضایی‌‎پور اضافه کرد: در بخش احداث و توسعه بقاع متبرکه ۳۵۰۰ مترمربع برنامه‌ بود که در حال حاضر این بخش ۶۳ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برای آن ۳۷ هزار و ۶۴۰ میلیون ریال هزینه شده است.
معاون بهره‎وری اقتصادی اوقاف و امور خیریه لرستان خاطرنشان کرد: بنا بوده پنج بقعه متبرکه را بازسازی کنیم اما چون تخصیص‌ها از طرف استانداری ابلاغ نشده تنها یکی‌از این بقاع توسط خیرین احداث شده و چهار بقعه دیگر از برنامه جا مانده‎اند.
وی افزود: در سال‌جاری در بحث بازسازی، مرمت، مقاوم‌سازی، تعمیر و نگهداری بقاع متبرکه ۱۵۰۰ مترمربع برنامه ما بوده که صددرصد آن با اعتبار ۲۵۳۰ میلیون ریال محقق شده است.
رضایی‎پور یادآور شد: در بخش احداث، تکمیل، بازسازی و تکمیل سرویس‌های بهداشتی نیز ۵۰۰ مترمربع برنامه داشتیم که این پروژه‎ها تاکنون ۸۹ درصد پیشرفت فیزیکی با اعتبار ۲۶۴۰ میلیون ریال داشته‎اند.

خبر جدید  ۵ هزار بطری آب آشامیدنی به کرمانشاه ارسال می‌شود

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد