چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
11:17:35 - جمعه 26 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بازنشستگی پایان کار نیست بلکه تولد دوباره است
بازنشستگی پایان کار نیست بلکه تولد دوباره است
مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت: بازنشستگی پایان کار نیست، بلکه بازنشستگی آغاز یک دوره جدید و مرحله ای تازه در زندگی و شروع یک فعالیت دیگر است. به گزارش ایلنا از لرستان، رضا میرزایی در مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت آب منطقه ای لرستان ضمن تبریک فرارسیدن بهمن، ماه پیروزی انقلاب اسلامی گفت: […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گفت:
بازنشستگی پایان کار نیست، بلکه بازنشستگی آغاز یک دوره جدید و مرحله ای تازه در زندگی و شروع یک فعالیت دیگر است.

به گزارش ایلنا از لرستان، رضا میرزایی در مراسم تجلیل از بازنشستگان شرکت آب منطقه ای لرستان ضمن تبریک فرارسیدن بهمن، ماه پیروزی انقلاب اسلامی گفت: بهمن ماه یکی از دوره های استثنایی در تاریخ سیاسی کشور ما و جهان است و این روزها که یادآور رشادت‌ها و ایثارگری‌های شهیدان است، در حقیقت بهترین فرصت است که ما اهداف و دستاوردهای انقلاب اسلامی را به نسل جوان انتقال بدهیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان تصریح کرد: این مراسم به مناسبت تجلیل و تکریم تعدادی از همکاران و پیشکسوتان حوزه آب که به افتخار بازنشستگی نائل شدند برگزار و تقارن بهمن ماه و ایام پیروزی انقلاب اسلامی را با زمان بازنشستگی تعدادی از همکاران عزیز را به فال نیک گرفته و برای این عزیزان آرزوی موفقیت و پیروزی در تمام مراحل زندگی داریم.

خبر جدید  اندیشه‌های شهدا به جامعه معرفی شود

وی افزود: بازنشستگی پایان کار نیست، بلکه بازنشستگی آغاز یک دوره جدید و مرحله ای تازه در زندگی و شروع یک فعالیت دیگر است.

میرزایی ادامه داد: بازنشستگی یک تولد دوباره و یک فرصت استثنایی ست، که کارهایی را که در سال های گذشته و سال‌های دوران خدمت فرصت نکرده و انجام بدهید، الان با فراخ بال و وقت کافی می توانید انجام بدهید.

خبر جدید  جوانان تحصیل‌کرده؛ استعدادهای مغفول مانده

ایشان با اشاره به اینکه بازنشستگی دوره انتقال تجربیات ارزنده ای است که شما در طی ۳۰ سال کسب کرده و امروز این گنجینه تجربیات را می‌توانید در اختیار نسل جوان قرار بدهید، بیان داشت: شما سال‌های سال و یک عمری برای این کشور و این آب و خاک زحمت کشیده، و همه ما به عنوان شاگردان شما قدردان زحمات شما هستیم.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای لرستان گقت؛ شما بازنشستگان عزیز، امروز فرصت پیدا کرده تا بیشتر در کنار خانواده و در خدمت خانواده باشید و بیشتر در کنار خانواده از زندگی لذت ببرید.

رئیس هیات مدیره شرکت آب منطقه‌ای لرستان در پایان افزود: به هرحال ما این جلسه را برگزار کردیم تا از زحمات شما تقدیر و تشکر کنیم و به شما بگوییم که پیشرفت هایی که در طی سالهای گذشته در عرصه توسعه منابع آب استان داشته ایم، مرهون زحمات شبانه‌روزی شماست و به شما قول می‌دهیم که این پروژه‌ها و طرح‌ها را به سرانجام برسانیم تا نسل جوان و استان ما از سود این پروژه‌ها بهره‌مند شده و انتظار داریم ارتباط خود با شرکت آب منطقه ای لرستان حفظ کنید، تا ما بتوانیم از تجربیات ارزنده و این گنجینه گران بهای شما بعنوان چراغ راهنما در حوزه آب و در جهت بهبود کار استفاده کنیم.

خبر جدید  ۸۴۳ آزاده از خدمات بنیاد شهید لرستان استفاده می کنندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب