یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
12:19:15 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
باند سارقان مسلح منهدم شد/ کشف طلاهای سرقتی و ۶ قبضه اسلحه
باند سارقان مسلح منهدم شد/ کشف طلاهای سرقتی و ۶ قبضه اسلحه
به گزارش خبرنگار مهر، سردار حاجی محمد مهدیان نسب پیش از ظهر دوشنبه در جمع رسانه ها با اشاره به اینکه باند بزرگ سارقان مسلح در لرستان منهدم شد، اظهار داشت: بیش از ۲۰ روز پیش گزارشی آمد که از محور هرسین به دلفان ۴ نفر مسلح، ۴.۵ کیلو طلا از یک فروشنده از استان […]

به گزارش خبرنگار مهر، سردار حاجی محمد مهدیان نسب پیش از ظهر دوشنبه در جمع رسانه ها با اشاره به اینکه باند بزرگ سارقان مسلح در لرستان منهدم شد، اظهار داشت: بیش از ۲۰ روز پیش گزارشی آمد که از محور هرسین به دلفان ۴ نفر مسلح، ۴.۵ کیلو طلا از یک فروشنده از استان های همجوار سرقت کرده اند که در نهایت سریعا تور پلیس برای دستگیری سارقان در استان گسترده شد.

خبر جدید  تفاهم‌نامه همکاری سازمان جهاد کشاورزی لرستان و پلیس راهنمایی و رانندگی

وی با بیان اینکه تیم ویژه و مجربی از پلیس آگاهی لرستان به محل اعزام شد و در کمترین فرصت سارق شناسایی شد، تصریح کرد: در کمتر از ۲۴ ساعت سه نفر از متهمین شناسایی و دستگیر شدند و خودرو مخفی شده در یکی از روستاها کشف و توقیف شد.

فرمانده انتظامی لرستان با تاکید بر اینکه در بررسی های به عمل آمده مشخص شد که تعدادی از متهمین در استان و یکی از استان های همجوار مخفی شده اند که با شناسایی محل مخفی شدن آنها، ۶ نفر دیگر دستگیر شد، افزود: این باند ۶ قبضه اسلحه جنگی، دو نارنجک و وسایل سرقت مسلحانه داشتند که همه آنها کشف و توقیف شد.

خبر جدید  حریق منزل جان کودک ۴ ساله را گرفت

سردار مهدیان نسب با اشاره به اینکه یک کیلو از طلاهای سرقتی و ۱۰۰ عدد سکه از سارقان کشف شده است، ادامه داد: در نهایت با تلاش ماموران انتظامی لرستان باند بزرگی که در لرستان و استان های همجوار فعالیت می کرد منهدم شد.

وی خاطرنشان کرد: به سارقان هشدار می دهیم که در لرستان جای امنی برای سرقت و هنجار شکنی وجود ندارد.

خبر جدید  صدور ویزای اربعین از مردادماه/دفتر موقت کنسولی در لرستان ایجادشودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب