سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
19:36:58 - دوشنبه 19 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانوان؛ قطب عاطفه در دفاع مقدس
بانوان؛  قطب عاطفه در دفاع مقدس
گروه فرهنگی ـ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با اشاره به نقش بانوان در دفاع مقدس، گفت: قطب عاطفه در دفاع مقدس مادرانی بودند که با تأسی از حضرت فاطمه(س)، مردان و فرزندان خود را به جبهه‌ها گسیل داشتند. به گزارش ایکنا  از لرستان، حجت‌الله ناصرپور، مدیرکل حفظ آثار و نشر […]

گروه فرهنگی ـ مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس لرستان با اشاره به نقش بانوان در دفاع مقدس، گفت: قطب عاطفه در دفاع مقدس مادرانی بودند که با تأسی از حضرت فاطمه(س)، مردان و فرزندان خود را به جبهه‌ها گسیل داشتند.

به گزارش ایکنا  از لرستان، حجت‌الله ناصرپور، مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان، امروز دوشنبه، ۳۰ بهمن در دیدار با جمعی از کارکنان قرارگاه عملیاتی جنوب غرب کشور، با اشاره به مسئولیت‌های بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس، اظهارکرد: بنیاد مراقب و ناظر است که ارزش‌های انقلاب و دفاع مقدس از بین نرفته و دچار تحریف نشوند.
وی افزود: ازجمله دیگر اهداف و وظایف بنیاد حفظ آثار دفاع مقدس، نشر و ترویج آثار دفاع مقدس و شهیدان است که از این طریق از به وجود آمدن انحرافات در انتقال ارزش‌ها به نسل جوان جلوگیری می‌شود.

خبر جدید  فعالیت ۲۰ موکب ‌در مناطق سیل‌زده لرستان

لزوم تبیین و معرفی ارزش‌ها و تفکرات دفاع مقدس

مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان لرستان در تبیین ارزش‌ها و تفکرات دفاع مقدس، گفت: دفاع مقدس حاوی شش عنصر منطق در عرصه شهادت‌طلبی، تدبیر، حماسه‌آفرینی، معنویت، عاطفه و ازخودگذشتی است.
وی ضمن عرض تسلیت ایام فاطمیه ادامه داد: قطب عاطفه در دفاع مقدس مادرانی بودند که با تأسی از حضرت فاطمه‌زهرا(س)، مردان و فرزندان خود را به جبهه‌ها گسیل داشتند به‌گونه‌ای‌که امام خمینی(ره) در خصوص وصف نقش زنان در انقلاب گفت: «در نهضت انقلاب زنان هم پیش‌رو بودند».
ناصرپور در بیان مسئولیت‌های قرارگاه عملیاتی جنوب غرب کشور، گفت: تخصص شما حساس‌ترین بخش دفاع مقدس است، چراکه از غافل‌گیری نیرو‌های خودی در برابر دشمن جلوگیری می‌کرد و این مؤلفه مرتبط با عنصر تدبیر در دفاع مقدس است.

خبر جدید  گزارش تصویری جشنواره ملی «روله» در خرم‌آباد

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب