شنبه, ۳ آبان , ۱۳۹۹
22:29:38 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک‌های پلدختر فرآیند پرداخت وام ازدواج را تسهیل کنند
بانک‌های پلدختر فرآیند پرداخت وام ازدواج را تسهیل کنند
به گزارش خبرنگارمهر، علیرضا ملکشاهی روز دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پلدختر اظهار داشت: بانک ها در پرداخت وام با جوانان همکاری و راه دریافت وام را برای آنان تسهیل کنند. وی بر لزوم همکاری و تلاش هر چه بیشتر ادارات و دستگاه های شهرستان در راستای حل مشکلات جوانان و حمایت […]

به گزارش خبرنگارمهر، علیرضا ملکشاهی روز دوشنبه در جلسه ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان پلدختر اظهار داشت: بانک ها در پرداخت وام با جوانان همکاری و راه دریافت وام را برای آنان تسهیل کنند.

وی بر لزوم همکاری و تلاش هر چه بیشتر ادارات و دستگاه های شهرستان در راستای حل مشکلات جوانان و حمایت از آنها تاکیدکرد و خواستار تعامل بیشتر بانک های شهرستان با جوانان برای رفع موانع در دریافت وام و سخت گیری نکردن آنها در زمینه پرداخت وام ازدواج شد.

خبر جدید  بیش از ۵ هزار حامی از فرزندان طرح محسنین لرستان حمایت کردند

معاون فرماندار پلدختر افزود: ساختمان خانه جوان در شهرستان پلدختر در اختیار اداره ورزش و جوانان قرار گرفته که برای استفاده از آن باید تعمیر و تجهیز شود.

ملکشاهی گفت: سلامت جامعه در گرو توجه به ورزش و زیرساخت های ورزشی است و اهمیت دادن به این موضوع مهم موجب کاهش آسیب های اجتماعی می شود.

خبر جدید  برپایی موکب‌های اربعین؛ نمادی از حفظ وحدت در کشورداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد