چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
10:12:55 - دوشنبه 5 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با قالی‌شویی‌های متخلف برخورد می‌شود
با قالی‌شویی‌های متخلف برخورد می‌شود
یک مسئول در اداره کل حفاظت محیط‌زیست لرستان گفت: با قالی‌شویی‌های متخلف استان برخورد می‌شود. مهندس علی سالاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در گذشته اتاق اصناف بدون استعلام از اداره کل محیط زیست اقدام به صدور مجوز برای قالیشویی‌ها کرده است. وی اضافه کرد: در همین راستا سال گذشته طی مکاتباتی که […]

یک مسئول در اداره کل حفاظت محیط‌زیست لرستان گفت: با قالی‌شویی‌های متخلف استان برخورد می‌شود.

مهندس علی سالاروند در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، اظهار کرد: در گذشته اتاق اصناف بدون استعلام از اداره کل محیط زیست اقدام به صدور مجوز برای قالیشویی‌ها کرده است.

وی اضافه کرد: در همین راستا سال گذشته طی مکاتباتی که با اتاق اصناف داشتیم ملزم شدند که بعد از این برای صدور مجوز، فعالیت این واحدها تاییدیه محیط زیست را اخذ کنند.

خبر جدید  خبرگزاری مهر به‌عنوان رسانه برتر در پوشش اخبار نماز جمعه معرفی شد

سالاروند ادامه داد: هم‌چنین موارد قانونی و بهداشتی که باید رعایت شود به اتاق اصناف اعلام شده است.

مسئول نظارت و پایش اداره کل حفاظت محیط زیست لرستان با بیان این‌که عمده مشکلات واحدهای قالی‌شویی مربوط به پساب‌ آن‌ها و آلودگی آبی است که خارج می‌شود، افزود: ممکن است خروجی آب آن‌ها وارد رودخانه شود که خطرناک است، برای همین اخطارهایی به بعضی از واحدها داده‌ایم.

خبر جدید  رطوبت ۸۰ درصدی در خوزستان

وی تصریح کرد: اگر این واحدها در شهرک و یا واحدی به صورت تجمیع فعالیت کنند می‌توانند سیستم تصفیه‌خانه فاضلاب را راه‌اندازی کرده و از بار آلودگی آن‌ها بکاهند.

سالاروند با بیان این‌که استقرار واحدهای خدماتی در شهرک‌های صنعتی خلاف قانون است، اضافه کرد: برای همین باید در نقطه‌ای دیگر تجمیع شوند و یا تعهد بدهند که فاضلاب تولیدی خود را به سیستم انتقال شهری وصل می‌کنند.

خبر جدید  نمدمالی یکی از کهن ترین شیوه های بافت در صنعت نساجی

این مسئول خاطرنشان کرد: تابه‌حال حدود ۱۰ مراجعه برای احداث قالی‌شویی داشته‌ایم که مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

وی یادآور شد: واحدهایی که از قبل مستقر شده‌ اگر شاکی نداشته باشند می‌توانند به کار خود ادامه دهند چراکه طبق قانون پیش رفته‌اند، اما با واحدهای متخلف برخورد خواهد شد.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد