جمعه, ۲۸ شهریور , ۱۳۹۹
3:10:44 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
با همت مردم از مشکلات عبور خواهیم کرد
با همت مردم از مشکلات عبور خواهیم کرد
خرم آباد – ایرنا – استاندار لرستان گفت: این روزها دولت با مشکلات زیادی روبرو است و نمی شود با دوران های قبل مقایسه کرد اما با همت مردم و مسئولان عبور خواهیم کرد.

به گزارش ایرنا سید موسی خادمی روز شنبه در جمع مردم بیرانشهر در مصلی این شهر اظهار داشت: مردم این منطقه یک روز در جبهه مقابله با استکبار ایستادند و امروز هم همراهی خود را با نظام از تمامی جنبه ها به اثبات رسانده اند و در آینده هم به این ایل بزرگ افتخار خواهیم کرد.
وی ادامه داد: امیدواریم بتوانیم از این فرصت دیدار استفاده کرده و بخشی از مشکلات منطقه را برطرف کنیم این منطقه از مناطق پرآب و مهم استان است هنچنین قرارگیری در کنار راه آهن و آزادراه این منطقه را در شرایط بسیار مهمی قرار داده است.
استاندار لرستان با اشاره به اینکه به مدیران گفته ایم یا طرحی را مصوب نکنند یا به آن عمل کنند اضافه کرد: سفر به بیرانشهر ۴۰مصوبه داشته است و در حوزه راه ورودی شهر و پل سیل گرگی قرار شد مشکلات برطرف شوند همچنین علایم روشنایی و رانندگی و گاز رسانی به ۱۰ روستا انجام می شود.
خادمی بیان کرد: طبق قانون به ازای هر علمک باید ۶۰ میلیون ریال هزینه کنیم اما در این منطقه بیش از ۱۴۰ میلیون ریال هزینه دارد که مجوزهای لازم آن را نیز گرفته ایم چراکه حق مردم است.
وی ادامه داد: همچنین چند خانه بهداشت و چند تخت بستری در منطقه راه اندازی می شود.
به گفته وی عملیات آبرسانی به هشت روستا نیز تا آخر امسال عملیاتی می شودو پنج روستا تا پایان هفته آینده و ۴۸ روستا تا پایان شهریور ماه سال آینده به اینترنت مجهز می شوند.
استاندار لرستان تصریح کرد:مردم بیرانشهر متاسفانه به سمت کشت محصولات آبدوست رفته و باید الگوی کشت سازمان جهاد کشاورزی در این بخش رعایت شود.
استاندار لرستان ادامه داد: انتظار داریم مردم از منابع منطقه خودشان استفاده کنند نه اینکه زمین ها را اجاره بدهند ، برخی ها هم کنتورگذاری آب نکرده اند که از مردم می خواهیم اقدامات لازم را انجام دهند.
خادمی گفت: ایجاد ناحیه صنعتی بیرانشهر نیز در دستور کار است که بزودی اقدام خواهد شد.
۳۲۱۰/۷۲۶۴/۶۰۶۰

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  رشد اقتصاد با همدلی کارگران و کارفرمایان محقق می شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد