یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
14:41:30 - سه‌شنبه 27 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برای استفاده بهینه از منابع آبی حساسیت بیشتری داشته باشیم
برای استفاده بهینه از منابع آبی حساسیت بیشتری داشته باشیم
فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: در زمینه استفاده بهینه از منابع آبی دقت و حساسیت بیشتری داشته باشیم. به گزارش ایسنا، سرهنگ محبت ‌خانی در مراسم اختتامیه جشنواره “پپی”(پروانه) که برای مخاطبین کودک و نوجوان با موضوع محیط زیست برگزار شده بود، با اشاره به اهمیت محیط زیست و لزوم حفاظت آن، اضافه […]

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور گفت: در زمینه استفاده بهینه از منابع آبی دقت و حساسیت بیشتری داشته باشیم.

به گزارش ایسنا، سرهنگ محبت ‌خانی در مراسم اختتامیه جشنواره “پپی”(پروانه) که برای مخاطبین کودک و نوجوان با موضوع محیط زیست برگزار شده بود، با اشاره به اهمیت محیط زیست و لزوم حفاظت آن، اضافه کرد: محیط زیست مجموعه‌ای از آب، خاک، هوا و موجودات زنده است و لزوم حفاظت و استفاده بهینه از این عناصر حیاتی امروزه بر کسی پوشیده نیست و برای زندگی بهتر نیازمند حضور گسترده همه اقشار به‌ویژه کودکان و نوجوانان برای پاسداری از این سرمایه‌های خدادادی هستیم.

خبر جدید  اعتباری برای مطالبات فرهنگیان وجود ندارد!

وی با اشاره به زحمات زیاد و طاقت‌فرسای محیط‌بانان، افزود: از کودکان و نوجوانان می‌خواهیم در حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی کوشا بوده و همیار محیط‌بانان باشند.

فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور، صرفه‌جویی در مصرف آب را یکی از ضرورت‌های جامعه دانست و ادامه داد: باید در زمینه استفاده بهینه از منابع آبی دقت و حساسیت بیشتری داشته باشیم، چون استفاده ما از این منابع خیلی بشتر از حد معمول است.

خبر جدید  طبیعت زیبای «مخمل کوه» و چشمه‌هایی که از دل‌ِ سنگ می‌جوشد

در ادامه این مراسم مهرداد فتحی بیرانوند، مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: محیط زیست یک بحث کلی است و باید همه اقشار جامعه به‌ویژه کودکان و نوجوانان در آن نقش‌آفرینی کنند.

وی کمبود آب را بزرگترین مشکل زیست محیطی کشور دانست و افزود: هرگونه لطمه به محیط زیست، باعث آسیب به جامعه انسانی خواهد شد.

فتحی بیرانوند یکی از مهمترین اقدامات در حفاظت از محیط زیست را آموزش و فرهنگ‌سازی عنوان کرد و گفت: در این زمینه کودکان و نوجوانان به‌عنوان آینده‌سازان فردای جامعه ما در اولویت هستند و باید توجه بیشتری را نسبت به سنین پایین داشته باشیم.

خبر جدید  اختلالات روانپزشکی؛ دومین رتبه اختلالات در بین تمام بیماری‌ها در ایران

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان با اشاره به طرح محیط‌بان کوچک، تصریح کرد: مربیان و مدرسان را با مباحث محیط زیست آموزش داده‌ایم که بتوانند در مدارس این مباحث را ارائه و با انجام این کار فرهنگ‌سازی خوبی در زمینه حفظ محیط زیست داشته باشیم.
انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد