پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
13:10:11 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برج نوری در ۹ نقطه پرتصادف جاده های لرستان درحال نصب است
برج نوری در ۹ نقطه پرتصادف جاده های لرستان درحال نصب است
خرم آباد – ایرنا – معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده ‌ای لرستان گفت: به منظور ایمنی و کاهش حوادث رانندگی برج نوری در ۹ نقطه پرتصادف جاده های لرستان درحال نصب است.

به گزارش ایرنا حبیب جمشیدی روز شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احداث و نگهداری از تاسیسات ایمنی راه برعهده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای است که علیرغم هزینه ‌های بالایی که این دستگاه خدمات رسان متحمل می‌شود در مواردی شاهد تخریب و سرقت این تاسیسات توسط افراد سودجو هستیم.
وی افزود: در سال جاری با حمایت‌های رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور، استاندار لرستان و همچنین همکاری دادستان مرکز استان برخورد قاطع با تخریب ‌کنندگان صورت گرفته است.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده ‌ای لرستان بیان کرد: هم اکنون ۱۳۵ کیلومتر از جاده های استان دارای روشنایی است که نگهداری از تاسیسات روشنایی و تجهیزات ایمنی راه به مشارکت مردم و رانندگان نیاز دارد.
جمشیدی اضافه کرد: طرح های احداث روشنایی در طول ۱۹کیلومتر از جاده های ارتباطی شهرستان‌ های الیگودرز، کوهدشت، دورود، پلدختر و خرم آباد با پیشرفت فیزیکی ۶۰درصد در حال اجرا است.
۳۲۱۰/۷۲۷۳

منبع :: http://www.irna.ir

خبر جدید  اقدامات مطلوبی برای تنظیم بازار لرستان انجام شده است.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد