پنج شنبه, ۸ آبان , ۱۳۹۹
14:38:14 - یکشنبه 4 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برخورد قاطع دستگاه قضایی لرستان با ویلاسازی در عرصه‌های ملی
برخورد قاطع دستگاه قضایی لرستان با ویلاسازی در عرصه‌های ملی
به گزارش خبرنگار مهر، سعید رازانی در همایش دهیاران لرستان در سخنانی با تأکید بر اینکه متأسفانه ما قدر ظرفیت‌های جنگلی و مرتعی استان را نمی‌دانیم اظهار داشت: امروز شاهد قطع درختان، زغال گیری از درختان، آتش‌سوزی جنگل‌ها و … در استان هستیم و این امر خسارت‌های جبران‌ناپذیری را برای ما خواهد داشت. وی با […]

به گزارش خبرنگار مهر، سعید رازانی در همایش دهیاران لرستان در سخنانی با تأکید بر اینکه متأسفانه ما قدر ظرفیت‌های جنگلی و مرتعی استان را نمی‌دانیم اظهار داشت: امروز شاهد قطع درختان، زغال گیری از درختان، آتش‌سوزی جنگل‌ها و … در استان هستیم و این امر خسارت‌های جبران‌ناپذیری را برای ما خواهد داشت.

وی با اشاره به تغییرات اقلیمی، کاهش بارندگی‌ها، کشت محصولات آب‌دوست مانند برنج و هندوانه در لرستان گفت: کشت این محصولات آب‌دوست کل منابع آبی استان را از بین می‌برد.

خبر جدید  برگزاری کوهپیمایی خانوادگی کارکنان بیمه سلامت لرستان به‌مناسبت هفته دفاع مقدس

دادستان مرکز لرستان با تأکید بر ضرورت حفاظت و حراست از جنگل‌ها و مراتع لرستان گفت: دهیاران نقش بسزا و تأثیرگذاری در فرهنگ‌سازی در این رابطه دارند.

رازانی  با تأکید بر اینکه دهیاران طبق قانون باید گزارش تخلفات صورت گرفته در این زمینه را بدهند گفت: هرگونه تغییر کاربری عرصه‌های ملی و طبیعی به کشاورزی و باغات ممنوع است.

خبر جدید  برگزاری دومین کارگاه آموزشی تشکل‌های مردمی غرب کشور در خرم آباد+تصاویر

وی با تأکید بر اینکه همچنین ساخت‌وساز، احداث ویلا در عرصه‌های طبیعی ممنوع است تصریح کرد: در این راستا کار نهال‌کاری در سطح شهرهای استان در دستور کار قرارگرفته و این امر در شهر خرم‌آباد آغازشده است.

دادستان مرکز لرستان با تأکید بر ایجاد کمربند سبز در شهر خرم‌آباد افزود: دستگاه قضایی استان باکسانی که اقدام به قطع درختان، زغال گیری از درختان بلوط و تغییر کاربری اراضی ملی به کشاورزی و … می‌کنند قاطعانه برخورد خواهد کرد.

خبر جدید  استقبال از وحید امیری و علی رضا بیرانوندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد