یکشنبه, ۴ آبان , ۱۳۹۹
9:24:18 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی جایگاه و هویت زن مسلمان در گردهمایی رابطان کانون‌های مساجد خرم‌آباد
بررسی جایگاه و هویت زن مسلمان در گردهمایی رابطان کانون‌های مساجد خرم‌آباد
گروه فرهنگی ـ با هدف بررسی جایگاه زن مسلمان و هویت زن مسلمان، احیای نظام زن و خانواده و برنامه‌ریزی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان گردهمایی رابطان بانوی کانون‌های مساجد خرم‌آباد امروز یک‌شنبه، ششم اسفند در خرم‌آباد آغاز شد. به گزارش ایکنا از لرستان، به‌نقل از روابط عمومی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، […]

گروه فرهنگی ـ با هدف بررسی جایگاه زن مسلمان و هویت زن مسلمان، احیای نظام زن و خانواده و برنامه‌ریزی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان گردهمایی رابطان بانوی کانون‌های مساجد خرم‌آباد امروز یک‌شنبه، ششم اسفند در خرم‌آباد آغاز شد.

به گزارش ایکنا از لرستان، به‌نقل از روابط عمومی دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان، گردهمایی رابطان بانوی کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد شهرستان خرم‌آباد امروز یک‌شنبه، ششم اسفند در سالن بهمن اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خرم‌آباد آغاز شد.
بررسی فعالیت‌های حوزه بانوان کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد و برنامه‌ریزی برای تقویت برنامه‌های حوزه بانوان از اهداف این گردهمایی است.
محمد ابدالی‎پور، سرپرست دبیرخانه کانون‌های فرهنگی و هنری مساجد لرستان از برگزاری کارگاه آموزشی در حاشیه این گردهمایی خبرداد و گفت: این کارگاه آموزشی با حضور استاتید برجسته استانی برگزار می‌شود.
وی بررسی جایگاه زن مسلمان و هویت زن مسلمان از رویکردهای این برنامه آموزشی ذکر کرد و افزود: احیای نظام زن و خانواده و برنامه‌ریزی برای مقابله با توطئه‌های دشمنان از دیگر اهداف این گردهمایی است.
ابدالی‎پور با اشاره به نقش تربیتی بانوان در خانواده، بیان کرد: آگاه‌سازی بانوان و بصیرت‌افزایی نسبت به توطئه‌های دشمنان نقش مهمی درتربیت صحیح فرزندان و مقابله با توطئه‌های دشمنان دارد.
وی تربیت صحیح و دینی نسل جوان را از راه‌های مقابله با توطئه‌های دشمنان دانست و اظهارکرد: بانوان با توجه به نقش تربیتی که در خانواده دارند، جایگاه ویژه‌ای در مقابله با توطئه‌های دشمنان دارند.

خبر جدید  احداث یادمانی به نام اولین شهید انقلاب در لرستان

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد