چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
11:53:55 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بررسی ۵۰ طرح اقتصادی روستایی/ ۸ تعاونی در الیگودرز تشکیل شد
بررسی ۵۰ طرح اقتصادی روستایی/ ۸ تعاونی در الیگودرز تشکیل شد
به گزارش خبرنگار مهر، علی آشتاب صبح چهارشنبه در مراسم بهره برداری از پروژه های دهه فجر الیگودرز با اشاره به اینکه بالغ بر ۵۰ طرح اقتصادی در حوزه روستایی الیگودرز شناسایی شده است، اظهار داشت: این طرح ها در مرحله بررسی و توجیه اقتصادی قرار دارند و در صورت تصویب می توانند تسهیلات دریافت […]

به گزارش خبرنگار مهر، علی آشتاب صبح چهارشنبه در مراسم بهره برداری از پروژه های دهه فجر الیگودرز با اشاره به اینکه بالغ بر ۵۰ طرح اقتصادی در حوزه روستایی الیگودرز شناسایی شده است، اظهار داشت: این طرح ها در مرحله بررسی و توجیه اقتصادی قرار دارند و در صورت تصویب می توانند تسهیلات دریافت کنند.

وی از عقد قرارداد یک هزار و ۶۰ نفر فارغ التحصیل با کارفرمایان بخش خصوصی در قالب طرح کارورزی خبر داد و گفت: در الیگودرز نیز ۲۵ نفر موفق به عقد قرارداد با کارفرمایان شده اند.

مدیرکل کار، تعاون و رفاه اجتماعی از اجرای طرح روستا تعاون در الیگودرز و تشکیل ۸ تعاونی روستایی در این شهرستان خبر داد و تصریح کرد: یک تعاونی بزرگ میوه و تره بار با ۴۵ عضو در الیگودرز تشکیل شده است.

آشتاب با تاکید بر اینکه ۷ میلیارد تومان اعتبار برای ایجاد این تعاونی هزینه شده است و اشتغال ۳۰۰ نفر را به دنبال دارد، یادآور شد: این تعاونی طرحی عام المنفعه است و مورد استفاده همه مردم قرار می گیرد.

خبر جدید  درمان معتادان لرستانی در مراکز بهزیستیداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب