یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
12:46:15 - شنبه 3 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برنامه‌های دهه فجر فقط جنبه سخت‌افزاری نداشته باشد/توجه به بّعد فرهنگی
برنامه‌های دهه فجر فقط جنبه سخت‌افزاری نداشته باشد/توجه به بّعد فرهنگی
گروه فرهنگی: استاندار لرستان با بیان این‌که در برنامه‌های دهه فجر بیشتر به برنامه‌های سخت‌افزاری و پروژه‌های عمرانی پرداخته می‌شود این در صورتی است که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود، افزود: رابطه مردم با حکومت در سه حالت محافظه‌کاران اصلاح‌گرایان و انقلابیون تعریف می‌شود و با توجه به کارنامه سیاه پهلوی، ملت ایران در […]

گروه فرهنگی: استاندار لرستان با بیان این‌که در برنامه‌های دهه فجر بیشتر به برنامه‌های سخت‌افزاری و پروژه‌های عمرانی پرداخته می‌شود این در صورتی است که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود، افزود: رابطه مردم با حکومت در سه حالت محافظه‌کاران اصلاح‌گرایان و انقلابیون تعریف می‌شود و با توجه به کارنامه سیاه پهلوی، ملت ایران در برابر رژیم پهلوی روش انقلاب را برگزیدند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، سیدموسی خادمی، استاندار لرستان امروز شنبه، ۱۴ بهمن در مراسم نواخته شدن «زنگ انقلاب» در در دبیرستان هوشمند فرهنگیان خرم‌آباد با بیان این‌که شعارها و مبانی انقلاب اسلامی ایران را می‌توان در شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی مردم در اوایل انقلاب مشاهده کرد، گفت: رابطه مردم با حکومت در سه حالت محافظه‌کاران اصلاحگرها و انقلابیون تعریف می‌شود و با توجه به کارنامه سیاه پهلوی، ملت ایران در برابر رژیم پهلوی روش انقلاب را برگزیدند.
وی افزود: یکی‌از آسیب‌هایی که در این سال‌ها در گرامی‌داشت برنامه‌های دهه فجر داریم این است که بیشتر به برنامه‌های سخت‌افزاری و پروژه‌های عمرانی پرداخته می‌شود این در صورتی است که انقلاب ما یک انقلاب فرهنگی بود.
خادمی با تاکید بر ضرورت افزایش جلساتی که به شناخت نسل جوان نسبت به دلایل و اهداف انقلاب منتهی می‌شود، گفت: اصل وجود حکومت و بودن حاکمیت در اسلام پذیرفته شده است.
استاندار لرستان اضافه کرد: عملکرد رژیم طاغوت به‌لحاظ اقتصادی قابل دفاع نبود و شاهد بی‌عدالتی‌های زیادی بودیم و یک اقتصاد وابسته به بیرون و مبتنی بر فروش منابع در کشور وجود داشت.
وی با بیان این‌که رژیم پهلوی استقلال نداشت و نمی‌توانست بر مبنای منافع ملی کشور تصمیم بگیرد، اظهارکرد: رژیم طاغوت در حوزه اجتماعی و فرهنگی طرفدار باورها و ارزش‌های اسلامی نبوده و بنابراین امام خمینی(ره) در مقابل این حکومت نمی‌توانست محافظه‌کار و به‌دنبال اصلاح وضع موجود باشد و در نتیجه تنها راه را انقلاب کردن دانست این در حالی‌که برای انقلاب باید هزینه داد.
خادمی با بیان این‌که در بسیاری از سخنان حضرت امام خمینی(ره) به‌دلیل حفظ مصالح مردم و جلوگیری از هرج‌ومرج در یک برهه زمانی خاص به‌دنبال اصلاح کردن بودند، گفت: آرمان اصلی امام حفظ مصلحت مردم بود اما از یک مقطعی به این نتیجه رسید که این سیستم اصلاح‌پذیر نبوده و باید انقلاب کرد و این رژیم دیگر نمی‌تواند مدافع ارزش‌ها باشد.
استاندار لرستان در خصوص تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران عنوان کرد: در حوزه استقلال سیاسی به تمام اهدافمان رسیده‌ایم و شاهد نقش ویژه ایران در دنیا هستیم، در حوزه استقلال اقتصادی و فرهنگی کمبودهایی وجود دارد.
وی عنوان کرد: امروز تمام ارکان حکومت اسلامی ایران توسط مردم انتخاب می‌شوند و تمام مبانی کشور در دایره ارزش‌های انقلاب اسلامی قرار دارند.

خبر جدید  فرار مغزهای جوان بخش عمده‎ای از سیاست‎های دشمنان استداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب