شنبه, ۱۰ آبان , ۱۳۹۹
14:31:55 - پنج‌شنبه 1 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بروجرد یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور/ افتتاح ۲۴ میلیارد پروژه در این شهرستان
بروجرد یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور/ افتتاح ۲۴ میلیارد پروژه در این شهرستان
مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: بروجرد یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور است.  به گزارش ایسنا، مهندس هومان محمودی در مراسم اهدا جوایز مشترکین خوش‌حساب پرداخت کارکرد تلفن با سامانه ۲۰۰۰ و افتتاح برندشاپ شهرستان بروجرد، اظهار کرد: بروجرد در بحث مخابرات یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور است.  وی با اشاره به اجرای پایش […]

مدیر مخابرات منطقه لرستان گفت: بروجرد یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور است. 

به گزارش ایسنا، مهندس هومان محمودی در مراسم اهدا جوایز مشترکین خوش‌حساب پرداخت کارکرد تلفن با سامانه ۲۰۰۰ و افتتاح برندشاپ شهرستان بروجرد، اظهار کرد: بروجرد در بحث مخابرات یکی از شاهرگ‌های اصلی مخابراتی کشور است. 

وی با اشاره به اجرای پایش تصویری در بروجرد، افزود: پایش تصویری یکی از اقدامات بسیار ارزشمندی بوده که در شهرستان بروجرد اجرا شده است. 

خبر جدید  گزارش تصویری مراسم شب قدر در خرم‌آباد

مدیر مخابرات منطقه لرستان با بیان اینکه مخابرات شهرستان بروجرد دارای امکانات و نیروی انسانی مطلوب است، تصریح کرد: در دنیا هر کشوری که فناوری ارتباطات آن قوی باشد درزمینهٔ اجتماعی، فرهنگی و … پیشرو است. 

محمودی اضافه کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی، رهنمودهای رهبر انقلاب و اقدامات ارزشمندی که دولت انجام می‌دهد کشور در این زمینه خوب پیشرفت کرده است. 

وی بیان کرد: هرچه این امکانات قوی‌تر و در لحظه در اختیار مردم باشد وقت مردم کمتر تلف و هزینه مردم کمتر می‌شود. 

خبر جدید  کارفرمایان از پرداخت ۲ سال حق بیمه معاف شدند

مدیر مخابرات منطقه لرستان با اشاره به پروژه‌های ایام مبارک دهه فجر بروجرد، اظهار کرد: امسال در ایام مبارک دهه فجر ۱۱۱ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۴ میلیارد تومان در شهرستان بروجرد افتتاح شد. 

محمودی با بیان اینکه شهرستان بروجرد درزمینهٔ توسعه فیبر نوری و ADCL پیشرفت خوبی داشته است، افزود: در حال حاضر بروجرد از ۱۱۱ هزار مشترک تلفن ثابت عبور کرده و وارد ۱۱۲ هزار مشترک می‌شود. 

خبر جدید  یک کارآفرین:از پیشنهادات تولیدکنندگان استفاده شود

وی ادامه داد: امروز پروژه برندشاپ مخابرات شهرستان بروجرد افتتاح و راه‌اندازی می‌شود که برای آن ۲۵۰ میلیون تومان هزینه شده است. 

مدیر مخابرات منطقه لرستان با اشاره به حذف کاغذ، گفت: در حال حاضر بحث چاپ قبض تلفن در استان حذف‌ شده و سامانه ۲۰۰۰ به‌صورت شبانه‌روزی در استان فعال شده است.

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد