دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
15:48:31 - چهارشنبه 7 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برپایی ۳ هزار و ۵۰۰ نمایشگاه «انقلاب» در مدارس کشور
برپایی ۳ هزار و ۵۰۰ نمایشگاه «انقلاب» در مدارس کشور
گروه اجتماعی: دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور از برپایی ۳۵۰۰ نمایشگاه انقلاب در مدارس کشور با محتوای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی ایران به نسل سوم و چهارم انقلاب خبر داد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور در حاشیه بازدید از نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب» در لرستان […]

گروه اجتماعی: دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور از برپایی ۳۵۰۰ نمایشگاه انقلاب در مدارس کشور با محتوای انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی ایران به نسل سوم و چهارم انقلاب خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، حامد علامتی، دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور در حاشیه بازدید از نمایشگاه‌های «مدرسه انقلاب» در لرستان که سه‌شنبه، ۱۷ بهمن انجام گرفت، با بیان این‌که ما با دانش‌آموزانی مواجه هستیم که در پیروزی انقلاب اسلامی نقشی نداشنند و آن‌را ندیدند، اظهارکرد: نسل امروز ما همچنین در دفاع مقدس نیز حضور نداشتند، در نتیجه دوران ستم شاهی و پیروزی و تثبیت انقلاب اسلامی را ندیدند.
وی افزود: از طرف دیگر این دانش‌آموزان باید در پیشبرد اهداف و سرافرازی انقلاب اسلامی نقش داشته باشند.
علامتی با بیان این‌که دانش‌آموزان امروز ما باید با گذشته و نحوه پیروزی انقلاب آشنا باشند، تصریح کرد: در یک جمله می‌توان گفت که باید با انتقال مفاهیم دانش‌آموزان را برای آینده آماده کنیم.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور یکی‌‌از اهداف راهبردی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور را انتقال مفاهیم انقلاب اسلامی به دانش‌آموزان دانست و افزود: دانش‌آموزانی که امروز از آن‌ها به‌عنوان نسل سوم و چهارم یاد می‌شود باید مبانی انقلاب اسلامی ایران را بدانند..

خبر جدید  گزارش تصویری مسابقات قرآن دانش‌آموزان و فرهنگیان لرستان

برپایی 3500 نمایشگاه «انقلاب» در مدارس کشور

وی به برپایی سه هزار و۵۰۰ نمایشگاه انقلاب در مقطع متوسطه دوم در سراسر مدارس کشور اشاره و اضافه کرد: این نمایشگاه‌ها دارای سه محور دیروز ما، امروز ما و فردای ماست، کمااینکه محور دیروز ما به کارنامه سیاه پهلوی می‌پردازد و همچنین به بیان شخصیت‌های مبارز که امام خمینی(ره) در رأس آن‌هاست، می‌پردازد.
علامتی گفت: محور امروز ما در برپایی نمایشگاه‌های انقلاب به دستاوردهای انقلاب اسلامی، پیشرفت‌های جمهوری اسلامی، شخصیت‌ مقام معظم رهبری می‌پردازند این در حالی‌است که محور فردای ما در این نمایشگاه‌ها به نقشه راه ما و اهداف متعالی انقلاب، که تشکیل تمدن نوین اسلامی است، می‌پردازد.
دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزی کشور در پایان گفت: نمایشگاه انقلاب در مدارس لرستان، نمایشگاهی پویا و بااخلاق بود و ویژگی آن واگذاری این نمایشگاه به دانش‌آموزان بود.

خبر جدید  ایران از دشواری‌ها به سلامت عبور می‌کندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب