چهارشنبه, ۳۰ مهر , ۱۳۹۹
8:15:01 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در ۱۱ شهرستان لرستان
برگزاری آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن در ۱۱ شهرستان لرستان
گروه فعالیت های قرآنی ـ مسئول گروه قرآن و عترت ارشاد لرستان، گفت: شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم، هم‌زمان با سراسر کشور در یازده شهرستان استان لرستان، برگزار خواهد شد. به گزارش خبرگزاری ایکنا از لرستان، منصور احمدی، مسئول گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، یک‌شنبه، ششم […]

گروه فعالیت های قرآنی ـ مسئول گروه قرآن و عترت ارشاد لرستان، گفت: شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم، هم‌زمان با سراسر کشور در یازده شهرستان استان لرستان، برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایکنا از لرستان، منصور احمدی، مسئول گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان، یک‌شنبه، ششم اسفندماه، در جلسه هماهنگی برگزاری شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم در استان لرستان، با اشاره به برگزاری شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن‌کریم، به‌صورت کتبی و شفاهی، گفت: این آزمون در بخش‌های حفظ قرآن‌کریم، ترجمه و مفاهیم قرآن‌کریم، معارف اهل‌بیت(ع) و انس با قرآن و در ٢٤ رشته برگزار می‌شود.
وی با اشاره به این‌که چهار هزار و ۲۴  لرستانی جهت شرکت در شانزدهمین آزمون سراسری قرآن و عترت در سامانه آزمون ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: از این تعداد یک‌هزار و ۱۹۶ نفر از شهرستان الیگودرز، ٨٠٢ نفر از شهرستان خرم‌آباد، ٣٢٤ نفر از شهرستان بروجرد، ٣٦٥ نفر از شهرستان دلفان، ٤٤٣ نفر از شهرستان دورود، ٢٣٥ نفر از شهرستان کوهدشت، ٤٠٣ نفر از شهرستان ازنا، ١٦٤ نفر از شهرستان پلدختر، ٤٤ نفر از شهرستان سلسله، ١٦ نفر از شهرستان رومشکان و ٣٢ نفر از شهرستان دوره، هستند.
احمدی با بیان این‌که تمام تمهیدات لازم برای برگزاری آزمون فراهم شده است، اظهارکرد: در این راستا برای هرکدام از ادارت کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اوقاف و امور خیریه استان و شهرستان‌های تابعه این دو اداره‌کل، وظایفی در نظر گرفته شده است که هرکدام از ادارت این وظایف را به‌نحو شایسته انجام خواهند داد.

خبر جدید  چهار فصل سراب سیاهپوش الشتر

برگزاری آزمون شفاهی توسط اوقاف

مسئول گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان لرستان با اشاره به این‌که آزمون شفاهی این دوره توسط اداره‌کل اوقاف و امور خیریه و ادارات تابعه در شهرستان‌های استان، برگزار خواهد شد، عنوان کرد: این بخش از آزمون در بازه زمانی ١٢ لغایت ١٧ اسفندماه سال‌جاری، برگزار می‌شود و کارت ورود به جلسه قرآن‌آموزان زیر ۱۳ سال، از امروز قابل دریافت بوده است.
وی تصریح کرد: شانزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن و عترت، با همکاری معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان اوقاف و امور خیریه در سطح کشور و به طبع آن در استان لرستان، اسفندماه سال‌جاری، برگزار می‌شود و با توجه به ادغام دو اتحادیه تشکل‌های قرآن و عترت و مؤسسات مردمی ـ قرآنی در استان و تشکیل اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات فرهنگی ـ مردمی قرآن و عترت در استان و همکاری تنگاتنگ ادارات کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و تبلیغات اسلامی استان در زمینه فعالیت‌های قرآنی، از این ظرفیت در کیفیت‌بخشی به برگزاری شانزدهمین دوره آزمون سراسری قرآن‌کریم در استان، بهره گرفته شد.
احمدی در پایان تأکید کرد: شانزدهمین دوره آزمون سراسری حفظ و مفاهیم قرآن کریم، هم‌زمان با سراسر کشور در یازده شهرستان استان، برگزار خواهد شد.

خبر جدید  بازدید معاون بنیاد شهید کشور از گلزار شهدای خرم‌‎آباد

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد