سه شنبه, ۲۹ مهر , ۱۳۹۹
15:53:42 - دوشنبه 26 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در خرم‌آباد
برگزاری جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت در خرم‌آباد
مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده از برگزاری کارگاه‌های آموزشی در جهت توان‌افزایی زنان درزمینهٔ های تاب‌آوری، کشاورزی، اقتصاد مقاومتی و معیشت بومی خبر داد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، لیلا سلاح ورزی در کمیته بزرگداشت هفته زن و مقام مادر اظهار داشت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در جهت توان‌افزایی زنان درزمینهٔ های تاب‌آوری، کشاورزی، […]

مدیرکل دفتر امور بانوان و خانواده از برگزاری کارگاه‌های آموزشی در جهت توان‌افزایی زنان درزمینهٔ های تاب‌آوری، کشاورزی، اقتصاد مقاومتی و معیشت بومی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، لیلا سلاح ورزی در کمیته بزرگداشت هفته زن و مقام مادر اظهار داشت: برگزاری کارگاه‌های آموزشی در جهت توان‌افزایی زنان درزمینهٔ های تاب‌آوری، کشاورزی، اقتصاد مقاومتی و معیشت بومی توسط فرمانداری‌های تابعه در سطح استان جهت دختران جوان وزنان سرپرست و بد سرپرست اجرا می‌گردد.

وی به تبیین و تشریح برنامه‌های هفته بزرگداشت زن و مقام مادر پرداخت و بیان داشت: برنامه‌های متناوب و جدیدی در قالب نشست‌های تخصصی حقوقی با موضوع خانواده اعم از تحکیم بنیان، طلاق، ارتقاء جایگاه زنان، کارگاه‌های آموزشی در جهت توان‌افزایی زنان درزمینهٔ های تاب‌آوری، کشاورزی، اقتصاد مقاومتی و معیشت بومی، نشست‌ها و نمایشگاه‌های کارآفرینان و تولیدکنندگان زن، جشنواره‌های فرهنگی – هنری، برگزاری گفتمان‌های بین نسلی، افتتاح پروژه، کارگاه تخصصی صندوق‌های روستایی، شرکت‌های تعاونی نمایشگاه بازارچه و، دیدار باشخصیت‌های مذهبی، سیاسی، خانواده شهدا، تجلیل از زنان شاخص هنری، علمی، فرهنگی و نشست باسمن ها و تشکل‌های غیردولتی زنان برای پیشبرد و بهبود وضعیت اجتماعی برگزار می‌گردد.

سلاح ورزی افزود: جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت و جهت تکریم مادران و همسران شهدا در خرم‌آباد برگزار می‌گردد.

مدیرکل امور بانوان و خانواده با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره خاطرنشان کرد: تجلیل از مقام ارزشمند زنان حماسه‌آفرین با محوریت همسران رزمندگان، شهدا، جانبازان، تبیین نقش مادرانه همسران ایثارگران و شهدا و تأسی ایشان به الگوی فاطمی و زینبی، جریان سازی فرهنگی به‌منظور پرورش روحیه تکریم ایثارگران در جامعه و به‌ویژه در نسل جدید از اهداف جشنواره اسوه‌های صبر و مقاومت است.

سلاح ورزی به تلاش برای ایجاد زمینه‌های حضور و مشارکت زنان و خانواده‌ها در ارائه سبک زندگی اسلامی ایرانی منطبق بر دوران دفاع مقدس پرداخت و تصریح کرد: ارائه الگوی عملی و دست‌یافتنی از سیره فاطمی، تقویت ایمان، معرفت دینی و ترویج فرهنگ دفاع مقدس به‌ویژه در حوزه زنان و خانواده و انسجام‌بخشی فعالیت‌های حوزه زنان و دفاع مقدس در دستگاه‌ها و سازمان‌های دولتی و غیردولتی از دیگر اهداف این جشنواره است.

انتهای پیام/

خبر جدید  دو انتصاب در دانشگاه آزاد اسلامی واحد دورودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد