یکشنبه, ۳ مرداد , ۱۴۰۰
11:19:04 - جمعه 16 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره خیریه غذا در مجتمع آموزشی پارس اندیش خرم آباد
برگزاری جشنواره خیریه  غذا در مجتمع آموزشی پارس اندیش خرم آباد
رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفای خرم آباد در بازدید از جشنواره خیریه فروش غذا که در سالن ورزشی مجتمع آموزشی غیر دولتی پارس اندیش برگزار شد اظهار کرد: دایر کردن این قبیل جشنواره ها باعث ایجاد انسجام بیشتر در جامعه می شود. به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، روح الله فکوری در بازدید از […]

رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفای خرم آباد در بازدید از جشنواره خیریه فروش غذا که در سالن ورزشی مجتمع آموزشی غیر دولتی پارس اندیش برگزار شد اظهار کرد: دایر کردن این قبیل جشنواره ها باعث ایجاد انسجام بیشتر در جامعه می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از خرم آباد، روح الله فکوری در بازدید از جشنواره خیریه فروش غذا که در سالن ورزشی مجتمع آموزشی غیر دولتی پارس اندیش برگزار شد اظهار کرد: دایر کردن این قبیل جشنواره ها باعث ایجاد انسجام بیشتر در جامعه می شود.

خبر جدید  ارجحیت هدایت حداکثری بر جذب حداکثری در سیره علوی

رئیس هیئت مدیره بیمارستان شفا افزود: یاری رساندن و کار خیر انجام دادن، می‌تواند باعث شود که ما یکی از مهم‌ترین ویژگی های انسان بودن که توجه به هم‌نوع می باشد را بهتر درک کنیم.

فکوری در پاسخ به سوال خبرنگاران در باره نقش  بخش خصوصی در توسعه کشور  بیان کرد: یکی از راههای کمک به دولت برای فرار از مشکلات موجود، قطعا افزایش سرمایه گذاری بخش خصوصی در بخش های زیربنائی و خدمات است. سرمایه گذاری باید به یک ارزش در اجتماع تبدیل شود و در این راستا حمایت افکار عمومی از سرمایه گذاران و کارآفرینان گام اول است.

خبر جدید  پروژه ناتمام کتابخانه مرکزی خرم‌آباد پس از 17 سال/ کمبود فضای مطالعه در لرستان

 

 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب