یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
12:42:35 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری جشنواره قرآنی ویژه دهه فجر در خرم‌آباد
برگزاری جشنواره قرآنی ویژه دهه فجر در خرم‌آباد
گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل مؤسسه حامیان مکتب امام صادق(ع) لرستان گفت: جشنواره فجر انقلاب قرآنی استان لرستان امروز، ۱۶ بهمن با حضور ۸۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد. شیرین ممتحنی، مدیرعامل مؤسسه‌ قرآنی حامیان مکتب امام صادق(ع) لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، با بیان این‌که در این جشنواره قرآنی ۸۰۰ نفر حضور داشتند، […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: مدیرعامل مؤسسه حامیان مکتب امام صادق(ع) لرستان گفت: جشنواره فجر انقلاب قرآنی استان لرستان امروز، ۱۶ بهمن با حضور ۸۰۰ شرکت‌کننده برگزار شد.

شیرین ممتحنی، مدیرعامل مؤسسه‌ قرآنی حامیان مکتب امام صادق(ع) لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، با بیان این‌که در این جشنواره قرآنی ۸۰۰ نفر حضور داشتند، گفت: این مسابقات در رشته‌های نقاشی، مفاهیم و حفظ صورت گرفت.
وی با بیان این‌که در این مسابقات در مجموع ۸۰۰ نفر حضور داشتند درخصوص رده‌های سنی شرکت کننده در این مسابقات، افزود: این مسابقات ویژه آقایان و بانوان پیش‌دبستانی، مهد قرآنی، دوره اول و دوم دبستان و دوره اول و دوم متوسطه برگزار شد.
ممتحنی ضمن اعلام رضایت از استقلال شرکت‌کنندگان در این جشنواره قرآنی، تصریح کرد: شهلا مهربان و خانم شفیع‌زاده داوری این مسابقات را بر عهده دارند.
مدیرعامل مؤسسه قرآنی حامیان امام صادق(ع) با بیان این‌که این مؤسسه زیر نظر اتحادیه مؤسسات قرآنی ـ مردمی استان فعالیت می‌کند، گفت: در هر رشته سه نفر مورد تقدیر قرار خواهد گرفت این در حالی‌است که در مجموع از ۶۰ نفر برتر این مسابقات تجلیل خواهد شد.

خبر جدید  فاطمه(س)؛ بنیانگذار دهه فجرداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب