چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
12:13:01 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مسابقات قرآنی دانش‌آموزی در خرم‌آباد + عکس
برگزاری مسابقات قرآنی دانش‌آموزی در خرم‌آباد + عکس
گروه فعالیت‌های قرآنی: مرحله شهرستانی سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان ناحیه یک خرم‌آباد برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، مرحله شهرستانی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‎آموزان آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد با حضور ۲۲۴ شرکت‌کننده از یکم لغایت پانزدهم بهمن ماه در رشته حفظ عمومی ، ویژه […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: مرحله شهرستانی سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان ناحیه یک خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، مرحله شهرستانی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‎آموزان آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد با حضور ۲۲۴ شرکت‌کننده از یکم لغایت پانزدهم بهمن ماه در رشته حفظ عمومی ، ویژه و اذان برگزار شد.
این مسابقات در بخش شفاهی شامل رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ عمومی، حفظ ویژه و اذان ویژه مقاطع متوسطه اول و دوم دختران و پسران بود و از روز یک‌شنبه، یکم بهمن آغاز و دوشنبه، دوم بهمن به پایان رسید و بعد از آن مرحله کتبی این دوره از مسابقات قرآنی آغاز شد.
در مرحله آموزشگاهی سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد بیش‌از ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر حضور داشتند این در حالی‌است که بیش‌از دو هزار و ۵۰۰ نفر در مرحله شهرستانی آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد با همدیگر به رقابت پرداخته و نفرات برتر هر رشته و مقطع به تفکیک پایه و جنسيت به مسابقات مرحله استانی اعزام می‎شوند.
یادآور می‌‏شود، چهارشنبه، یازدهم بهمن مسابقه مرحله شهرستانی حفظ عمومی ویژه دانش‌آموزان دختر مقطع ابتدایی و تواشیح، مکبری نماز، قرائت تحقیق(تقلیدی) ویژه دانش‌آموزان پسر مقطع ابتدایی در دبیرستان‌های دخترانه دوره اول «رضوان» و دبیرستان پسرانه دوره دوم «امام خمینی(ره)» برگزار شد و نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات با نظر داوران انتخاب و از آنها تجلیل خواهد شد.

خبر جدید  ۲ قرارداد جمع‌‎آوری گازهای مشعل مناطق نفت‎خیز جنوب امضا ‎شد

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب