یکشنبه, ۵ بهمن , ۱۳۹۹
12:13:01 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری مسابقات قرآنی دانش‌آموزی در خرم‌آباد + عکس
برگزاری مسابقات قرآنی دانش‌آموزی در خرم‌آباد + عکس
گروه فعالیت‌های قرآنی: مرحله شهرستانی سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان ناحیه یک خرم‌آباد برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، مرحله شهرستانی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‎آموزان آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد با حضور ۲۲۴ شرکت‌کننده از یکم لغایت پانزدهم بهمن ماه در رشته حفظ عمومی ، ویژه […]

گروه فعالیت‌های قرآنی: مرحله شهرستانی سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان ناحیه یک خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، مرحله شهرستانی مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‎آموزان آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد با حضور ۲۲۴ شرکت‌کننده از یکم لغایت پانزدهم بهمن ماه در رشته حفظ عمومی ، ویژه و اذان برگزار شد.
این مسابقات در بخش شفاهی شامل رشته‌های قرائت، ترتیل، حفظ عمومی، حفظ ویژه و اذان ویژه مقاطع متوسطه اول و دوم دختران و پسران بود و از روز یک‌شنبه، یکم بهمن آغاز و دوشنبه، دوم بهمن به پایان رسید و بعد از آن مرحله کتبی این دوره از مسابقات قرآنی آغاز شد.
در مرحله آموزشگاهی سی‌وششمین دوره مسابقات قرآن، عترت و نماز دانش‌آموزان آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد بیش‌از ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر حضور داشتند این در حالی‌است که بیش‌از دو هزار و ۵۰۰ نفر در مرحله شهرستانی آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد با همدیگر به رقابت پرداخته و نفرات برتر هر رشته و مقطع به تفکیک پایه و جنسيت به مسابقات مرحله استانی اعزام می‎شوند.
یادآور می‌‏شود، چهارشنبه، یازدهم بهمن مسابقه مرحله شهرستانی حفظ عمومی ویژه دانش‌آموزان دختر مقطع ابتدایی و تواشیح، مکبری نماز، قرائت تحقیق(تقلیدی) ویژه دانش‌آموزان پسر مقطع ابتدایی در دبیرستان‌های دخترانه دوره اول «رضوان» و دبیرستان پسرانه دوره دوم «امام خمینی(ره)» برگزار شد و نفرات اول تا سوم این دوره از مسابقات با نظر داوران انتخاب و از آنها تجلیل خواهد شد.

خبر جدید  اعتبارات سال‌های گذشته حوزه بحران در بام لرستان هزینه شده است

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

مساببق

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد