یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
13:43:25 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری نشست مشترک شاعران لرستان و خوزستان
برگزاری نشست مشترک شاعران لرستان و خوزستان
گروه فرهنگی: نشست مشترک ادبی شاعران حوزه‌های هنری لرستان و خوزستان با حضور جمعی از شاعران این دو استان به میزبانی حوزه هنری خوزستان در اهواز برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، به‌مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، نشست مشترک ادبی شاعران حوزه‌های هنری لرستان و خوزستان اواخر هفته گذشته با حضور جمعی […]

گروه فرهنگی: نشست مشترک ادبی شاعران حوزه‌های هنری لرستان و خوزستان با حضور جمعی از شاعران این دو استان به میزبانی حوزه هنری خوزستان در اهواز برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، به‌مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر، نشست مشترک ادبی شاعران حوزه‌های هنری لرستان و خوزستان اواخر هفته گذشته با حضور جمعی از شاعران این دو استان به میزبانی حوزه هنری خوزستان در اهواز برگزار شد.
کشوری، مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری لرستان در رابطه با این نشست، گفت: این نشست ششمین نشست از سلسله نشست‌های مشترک ادبی این حوزه با استان‌های هم‌جوار است که به میزبانی واحد آفرینش‌های ادبی حوزه هنری خوزستان انجام شد و طی آن ۱۵ نفر از شاعران برگزیده کانون شعر لرستان طی نشستی یک‌روزه با شاعران خوزستان ضمن تبادل اندشه به بررسی آثار شان پرداختند.
وی هدف از برگزاری این سلسله نشست‌ها را گسترش فضای ذهنی شاعران و آشنایی با تجارب شاعران سایر استان‌ها عنوان کرد و افزود: با توجه به این‌که شعر اصولاً یک هنر فردی به حساب می‌آید و به‌نوعی سراینده را در انزوا قرار می‌دهد باید تلاش کنیم شاعران به‌ویژه شاعران جوان از انزوای ذهنی خارج شوند و زمینه ایجاد شور و نشاط فکری برای این هنرمندان فراهم گردد.
کشوری اضافه کرد: انجام نشست‌های مشترک استانی می‌تواند فضای لازم را برای ایجاد این شورو نشاط هنری فراهم آورد.

خبر جدید  موضوع دریافتی کارگران شهرداری بروجرد معضل شده است

منبع: روابط عمومی حوزه هنری لرستان

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب