یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
9:50:03 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری همایش «شکوه شاهد» در کوهدشت
برگزاری همایش «شکوه شاهد» در کوهدشت
همایش «شکوه شاهد» ویژه دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر دوشنبه، ۱۶ بهمن در کوهدشت برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، همایش «شکوه ایثار» روز دوشنبه، ۱۶ بهمن در سالن اداره ارشاد اسلامی با حضور احمدی، معاونت پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، قاسمی، رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره‌کل آموزش […]

همایش «شکوه شاهد» ویژه دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر دوشنبه، ۱۶ بهمن در کوهدشت برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، همایش «شکوه ایثار» روز دوشنبه، ۱۶ بهمن در سالن اداره ارشاد اسلامی با حضور احمدی، معاونت پرورشی و فرهنگی اداره‌کل آموزش و پرورش استان، قاسمی، رئیس اداره امور شاهد و ایثارگران اداره‌کل آموزش و پرورش و همچنین مدارس شاهد شهرستان کوهدشت برگزار شد.
در ابتدای برنامه حضرت حجت‌الاسلام والمسلمین طهماسبی، امام جمعه کوهدشت در سخنانی پیرامون فرهنگ ایثار و شهادت و احیای این فرهنگ در بدنه آموزش و پرورش، اظهارکرد: آموزش و پرورش مسئولیت بسیار سنگینی دارد اگر زندگی برای خدا نباشد خسران به همراه دارد.
فردی‌بیرانوند، فرماندار کوهدشت نیز گفت: دانش‌آموزان شاهد سرمایه‌های اصلی نظام هستند اگر حضرت امام خمینی(ره ) انقلاب را هدایت نمی‌کرد ما نمی‌توانستیم رژیم تا دندان مسلح را از بین ببریم.
وی افزود: ما باید همواره از مقام شامخ شهدا تجلیل کنیم و یاد حضرت امام(ره) و شهدا را گرامی بداریم.
فردی‎بیرانوند ادامه داد: اگر شهدا و ایثارگری ایثارگران نبود ما این‌چنین در امن و امان نبودیم اگر نبود شهید و شاهد نمی‌توانستیم این شکوه را داشته باشیم.
احمدی، معاون پرورشی و فرهنگی اداره‌کل اموزش و پرورش لرستان نیز در این همایش، گفت: امروزه ما باید بر این باور باشیم که شهدا گنجینه‌های ارزشمندی هستند که ضامن تداوم و بقاء نظام جمهوری اسلامی ایران هستند و از آنها باید یاد کنیم، شهدای بزرگوار به‌عنوان چراغ‌ها و مشعل‌های روشنی هستند که فراروی ما هستند تا مسیر حرکت اصلی که همان انقلاب اسلامی است را گم نکنیم.
در پایان این همایش از تعداد ‌۲۲ نفر از فرزندان شاهد شاغل در مدارس شاهد تقدیر به‌عمل آمد و از تعداد چهار نفر از دانش‌آموزان برتر استانی که در بحث شهیدپژوهی مقام استانی کسب نمودند با اهدا هدایا و لوح تقدیر تجلیل شد و در حاشیه این همایش نیز نمایشگاه عکس «شهدا در آئینه انقلاب» برپا شد.

خبر جدید  15 هزار خانوار از چرخه حمایتی خارج شدندداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب