دوشنبه, ۵ آبان , ۱۳۹۹
15:00:47 - یکشنبه 25 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه آموزشی ـ توجیهی طرح «آرامش بهاری» در خرم‌آباد
برگزاری کارگاه آموزشی ـ توجیهی طرح «آرامش بهاری» در خرم‌آباد
گروه فرهنگی ـ معاون اوقاف لرستان از برگزاری کارگاه آموزشی ـ توجیهی هیأت‌امناء، مدیران داخلی، خُدام بقاع متبرکه و مدیران مراکز فرهنگی بقاع مجری طرح آرامش بهاری نوروز ۹۷ در استان خبرداد. حجت‌الاسلام محمدجواد عباس‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی ادراه‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، از برگزاری کارگاه آموزشی […]

گروه فرهنگی ـ معاون اوقاف لرستان از برگزاری کارگاه آموزشی ـ توجیهی هیأت‌امناء، مدیران داخلی، خُدام بقاع متبرکه و مدیران مراکز فرهنگی بقاع مجری طرح آرامش بهاری نوروز ۹۷ در استان خبرداد.

حجت‌الاسلام محمدجواد عباس‌زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی ادراه‌کل اوقاف و امور خیریه لرستان در گفت‌وگو با ایکنا از لرستان، از برگزاری کارگاه آموزشی هیأت‌امناء، مدیران داخلی، خُدام بقاع متبرکه و مدیران مراکز فرهنگی بقاع مجری طرح آرامش بهاری نوروز ۹۷ در استان خبرداد.
وی گفت: این کارگاه آموزشی اواخر هفته گذشته با حضور حجت‌الاسلام شفیع‌زاده، مدیرکل اعزام مبلّغ سازمان اوقاف و امور خیریه در حسینیه حبیب بن مظاهر خرم‌آباد برگزار شد.
وی افزود: در این کارگاه آموزشی، مدیرکل اعزام مبلّغ سازمان اوقاف و امور خیریه طرح «آرامش بهاری» را در راستای ایجاد نشاط و طراوت معنوی در ایام نوروز دانست و گفت: به جهت تبعیت از فرموده حضرت امام خمینی(ره) جهت ایجاد فضایی آرامش‌بخش جهت زائرین در امامزادگان، طرح نوروزی آرامش بهاری در بقاع متبرکه در ایام نوروز برگزار می‌شود و تلاش بر این است تا تمامی امکانات رفاهی و امنیتی هم‌وطنان فراهم شود.
عباس‌زاده با اشاره به این‌که طرح ارامش بهاری هر ساله در روزهای پیانی سال و آغازین سال جدید در بقاع متبرکه و امامزادگان اجرا می‎شود، اضافه کرد: از نکاتی که حجت‌الاسلام شفیع‌زاده بر آن تاکید داشت این بود که جهت استفاده از ظرفیت خوب مبلغین علوم دینی و پُربار نمودن فضای معنوی خیمه‌های معرفت مبلغانی در قالب طرح اعزام مبلغین به اماکن متبرکه اعزام خواهد شد که براساس ارزیابی‌های انجام‌شده و استفاده از ظرفیت‌سنجی سنوات گذشته بسیار مورد توجه گردشگران قرار گرفته است.
وی گفت: مدیرکل اعزام مبلّغ سازمان اوقاف و امور خیریه در این کارگاه آموزشی از مبلّغان به‌عنوان سربازان عرصه فرهنگی یاد کرد که با کوشش فراوان و بررسی آسیب‌های اجتماعی خود را مسلح به علوم روز نموده‌اند که نتیجه آن مرتفع نمودن بسیاری از مشکلات مردمی در خیمه‌های معرفت است کمااینکه غرفه‌های متنوع خیمه‌های معرفت با آموزش‌های کاربردی و برای تمامی سنین برنامه دارند و دقایقی معنوی را در کنار زیارت و گردش برای زائران مهیا می‌کند.

خبر جدید  بازدید دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی از نمایشگاه مدرسه صدرا خرم‌آباد

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد