چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
8:28:05 - یکشنبه 4 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری کارگاه آموزشی مهارت زندگی ویژه بانوان ادارات لرستان
برگزاری کارگاه آموزشی مهارت زندگی ویژه بانوان ادارات لرستان
گروه فرهنگی: کارگاه آموزشی مهارت زندگی ویژه بانوان ادارات عضو شورای هماهنگی، واحدهای تولیدی و صنعتی استان در مرکز بانوان آموزش فنی‌وحرفه ای شهرستان خرم‌آباد برگزار شد. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در سومین روز از دهه مبارک فجر کارگاه آموزشی مهارت زندگی با محوریت تحکیم بنیان خانواده و منزلت زن مسلمان، ویژه […]

گروه فرهنگی: کارگاه آموزشی مهارت زندگی ویژه بانوان ادارات عضو شورای هماهنگی، واحدهای تولیدی و صنعتی استان در مرکز بانوان آموزش فنی‌وحرفه ای شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در سومین روز از دهه مبارک فجر کارگاه آموزشی مهارت زندگی با محوریت تحکیم بنیان خانواده و منزلت زن مسلمان، ویژه بانوان شاغل در ادارات عضو شورای هماهنگی و واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان خرم‌آباد برگزار شد.
در این کارگاه که در مرکز شماره ۲ خواهران خرم‌آباد برگزار شد، آشنایی بانوان با آسیب‌های اجتماعی که در شرایط امروزی در کمین خانواده است و همچنین روش‌های صحیح زندگی بر مبنای سبک اسلامی آموزش داده شد.
بر پایه این گزارش، آموزش روش‌های تربیت فرزندان، نحوه تربیت فرزند جهت ورود به جامعه، راهکارهای صحیح استفاده از تکنولوژی‌های جدید و دنیای مجازی، شیوه‌های ارتباطی صحیح با همسر و فرزندان از دیگر سرفصل‌های آموزشی در این کارگاه بود.
یادآور می‌شود، در پایان این دوره بروشورهای آموزشی تحکیم بنیان خانواده بین حاضرین در کارگاه توزیع شد، کمااینکه شرکت‌کنندگان در این دوره آموزشی گواهی‌نامه مهارت از سوی اداره‌کل آموزش فنی‌وحرفه‌ای لرستان دریافت خواهند کرد.

خبر جدید  مشارکت جهاددانشگاهی لرستان در طرح غربال‌گری دانش‌آموزانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب