چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
10:20:50 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
برگزاری ۸۰ نمایشگاه «مدرسه انقلاب» در لرستان
برگزاری ۸۰ نمایشگاه «مدرسه انقلاب» در لرستان
گروه فرهنگی: مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان لرستان از برگزاری ۸۰ نمایشگاه «مدرسه انقلاب» به‌مناسبت دهه فجر در مدارس متوسطه استان خبرداد. سیدسجاد راستخانه، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در تشریح برنامه‌های این اتحادیه دانش‌آموزی، گفت: هم‌زمان با دهه مبارک فجر نمایشگاه «مدرسه انقلاب» همانند […]

گروه فرهنگی: مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان لرستان از برگزاری ۸۰ نمایشگاه «مدرسه انقلاب» به‌مناسبت دهه فجر در مدارس متوسطه استان خبرداد.

سیدسجاد راستخانه، مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان لرستان در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، در تشریح برنامه‌های این اتحادیه دانش‌آموزی، گفت: هم‌زمان با دهه مبارک فجر نمایشگاه «مدرسه انقلاب» همانند سال‌های گذشته در مدارس استان برپا شده است.
وی با اشاره به اهداف برپایی نمایشگاه انقلاب در سطح مدارس، افزود: فعال‌سازی انجمن اسلامی مدرسه و نقش‌آفرینی در برنامه‌های جریان‌ساز از مهم‌ترین اهداف این نمایشگاه‌هاست.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان لرستان با بیان این‌که در برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب بخش محتوایی مهم‌ترین بخش نمایشگاه است، ادامه داد: پایه بخش محتوایی مطالعه و تحقیق در این زمینه است.
راستخانه با اشاره به این‌که تولید محصول دیگر رویکرد نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب است، اضافه کرد: تولید محصولات و دست‌سازه‌های دانش‎آموزی ازجمله موضوعات مورد تاکید در برپایی نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب است.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان استان لرستان عنوان کرد: محور برنامه‌های نمایشگاه در سه بخش «دیروز ما»، «امروز ما» و «فردای ما» خلاصه شده است و شعار امسال نمایشگاه نیز «انقلابی می‎مانیم» است.

خبر جدید  «آیت‌الله میرعمادی» شهادت جمعی از هم‌وطنان در اهواز را تسلیت گفت

برگزاری 80 نمایشگاه «مدرسه انقلاب» در لرستان

راستخانه با اشاره به این‌که در بخش «دیروز ما» موضوعاتی چون رستاخیز سقوط با موضوع بررسی و نمایش فساد اقتصادی، سیاسی، وابستگی و سلطه‌پذیری در دوران پهلوی بررسی می‏‌شود، ادامه داد: پرچم‌داران پایداری با موضوع پرداختن به شخصیت، زندگی‌نامه مبارزات بزرگان انقلاب، شهر انقلابی من، با محوریت سوابق و اقدامات انقلابی مردم استان، بررسی ترورها و عملیات‌های تروریستی دهه ۱۳۶۰ و بررسی نقش منافقین در ضربه زدن به انقلاب اسلامی است.
مسئول اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‎آموزان لرستان با اشاره به اجرای بخش رویش‌ها نیز اظهارکرد: دستاوردهای انقلاب اسلامی در زمینه‌های علمی و فناوری، فرهنگی، اجتماعی، معنوی در این بخش به دانش‎‌آموزان معرفی می‌‏شود.
راستخانه با اشاره به بخش «دیوار فریاد» در نمایشگاه مدرسه انقلاب عنوان کرد: استکبارستیزی، دشمن‌شناسی، شناخت عرصه‌های نفوذ دشمن و راه‌های مقاله با آن، خیزش‌های مردمی بیداری اسلامی، عرصه‌های درگیری با اسکبار بر اساس بیانات امام خامنه ای در دیدار با اعضای اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان است.
راستخانه از شناسایی دانش‌آموزان مستعد و اقدام به تشکیل گروه‌های مطالعاتی درباره موضوعات نمایشگاه خبرداد و گفت: هر یک از این دانش‌آموزان می‎توانند نتایج مطالعات خود را در غرفه مرتبط با این موضوع به مخاطبان ارائه دهند و هدف اصلی نمایشگاه‌های مدرسه انقلاب در مدارس را گفتمان‌سازی و جریان‌سازی حول انقلاب اسلامی در مدارس توسط دانش‌آموزان دانست.

خبر جدید  پاسخ مسئولان به داستان فیلم دانش‌آموزان الیگودرزداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب