شنبه, ۵ مهر , ۱۳۹۹
11:04:31 - یکشنبه 30 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لرستان بررسی اوضاع حمل و نقل دانشجویان را متذکر شد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لرستان بررسی اوضاع حمل و نقل دانشجویان را متذکر شد
بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لرستان با ارسال نامه‌ای به رئیس دانشگاه، موضوع بررسی سلامت فنی سرویس‌های دانشگاه و جلوگیری از حوادثی مانند دانشگاه علوم و تحقیقات را متذکر شد.  

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد لرستان با ارسال نامه ای به رئیس دانشگاه، موضوع بررسی سلامت فنی سرویس های دانشگاه و جلوگیری از حوادثی مانند دانشگاه علوم و تحقیقات را متذکر شد. متن این نامه به شرح زیر است: جناب آقای دکتربهاروند احتراما به استحضار می رساند؛باتوجه به سهل انگاری ها و عدم مدیریت صحیح در انجام امور محوله برخی از مدیران واحد علوم تحقیقات که منجر به آن حادثه تلخ و تاسف بار و از دست دادن جمعی از برادران و خواهرانمان شد ، همچنین باتوجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی استان نیز از اتوبوس جهت حمل و نقل دانشجویان استفاده می نماید خواهشمند است به کلیه مراکز و واحدهای دانشگاه دستور فرمایید تا مسئولین مربوطه در اسرع وقت نسبت به بررسی سلامت فنی وسایل نقلیه و تعمیر آنان اقدام نمایند تا دیگر شاهد این گونه حوادث ناگوار نباشیم.
منبع :: http://snn.ir

خبر جدید  نماینده جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه لرستان، سخنران پیش از خطبه‌های نماز جمعه خواهد بودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد