چهارشنبه, ۱۷ آذر , ۱۴۰۰
10:43:42 - دوشنبه 5 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
به ازای هر ۱۰۰۰ نفر ۲٫۲ تخت بیمارستانی در لرستان وجود دارد
به ازای هر ۱۰۰۰ نفر ۲٫۲ تخت بیمارستانی در لرستان وجود دارد
رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: به ازای هر هزار نفر ۲٫۲ تخت بیمارستانی در استان وجود دارد. به گزارش ایسنا، کورش ساکی در دیدار اساتید دانشگاه علوم پزشکی با نماینده ولی‌فقیه در لرستان، خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی در سه حوزه بهداشت، درمان و علوم پزشکی فعالیت دارد. وی با بیان اینکه از سال […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان گفت: به ازای هر هزار نفر ۲٫۲ تخت بیمارستانی در استان وجود دارد.

به گزارش ایسنا، کورش ساکی در دیدار اساتید دانشگاه علوم پزشکی با نماینده ولی‌فقیه در لرستان، خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی در سه حوزه بهداشت، درمان و علوم پزشکی فعالیت دارد.

وی با بیان اینکه از سال ۷۰ تاکنون دانشکده علوم پزشکی در لرستان شروع به کار کرده است، افزود: این دانشگاه با ۲۵۰ هیات علمی و ۱۱ دانشکده تربیت دانشجوی علوم پزشکی از تخصص خاص برخوردار بوده به‌طوری‌که در بحث پژوهش و فعالیت‌های دانش‌بنیان کارهای خوبی انجام شده است.

خبر جدید  رقابت دو برادر برای کسب مدال در یک رشته بازی‌های پاراآسیایی!

ساکی اضافه کرد: در عرصه درمان ۱۵ بیمارستان داریم که ۱۱هزار پرسنل در آن‌ها مشغول به فعالیت هستند و به‌ازای هر ۱۰۰۰ نفر ۱٫۵ تخت بیمارستانی داریم که این آمار با افتتاح بیمارستان‌ها به ۲.۲تخت خواهد رسید.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان به کمک ۶۰ میلیارد تومانی خیرین سلامت استان اشاره و تصریح کرد: با افتتاح ۲۰۰ پروژه حوزه بهداشت این رقم به ۲۰۰ میلیارد تومان خواهد رسید.

خبر جدید  مبارزه جدی با احتکار و گرانفروشی

وی با تاکید بر ضرورت افزایش استفاده از پتانسیل خیرین در حوزه سلامت، افزود: تجربه نشان داده که هرجا مردم ورود پیدا کنند، موفق خواهیم بود.

ساکی به افتتاح بیمارستان الیگودرز بعد از ۲۵ سال اشاره کرد و گفت: بیمارستان شهرستان بروجرد هم امسال با حضور وزیر بهداشت افتتاح خواهد شد.

خبر جدید  یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار مترمربع از معابر روستایی لرستان آسفالت شد

وی با بیان اینکه بیماری‌های غیرواگیر ۷۳ درصد مرگ‌ومیرها را تشکیل می‌دهد، افزود: قسمت حوزه درمان سرطانی‌ها در استان تکمیل شده و بنیاد نور مرکز شیمی درمانی تخصصی را افتتاح کرده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی لرستان با بیان این‌که ۱۰۷ پروژه در دهه فجر افتتاح خواهد شد، گفت: تمام روستاها با فعالیت ۶۴۵ خانه بهداشت تحت پوشش خدمات بهداشتی هستند.
انتهای پیام

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب