چهارشنبه, ۷ آبان , ۱۳۹۹
12:10:01 - چهارشنبه 7 مارس 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیمارستان آیت‎الله بروجردی فروردین ۹۷ به بهره‎برداری می‎رسد
بیمارستان آیت‎الله بروجردی فروردین ۹۷ به بهره‎برداری می‎رسد
نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان آیت‎الله بروجردی فروردین سال ۹۷ به بهره‎برداری می‎رسد. به گزارش ایسنا، علاءالدین بروجردی در جمع خبرنگاران از بهره‎برداری بیمارستان آیت‎الله بروجردی در سال ۹۷ خبر داد و اظهار کرد: پیشنهاد شده است که در روز ۱۲ فروردین ماه سال ۹۷ بیمارستان آیت‎الله بروجردی افتتاح […]

نماینده مردم بروجرد و اشترینان در مجلس شورای اسلامی گفت: بیمارستان آیت‎الله بروجردی فروردین سال ۹۷ به بهره‎برداری می‎رسد.

به گزارش ایسنا، علاءالدین بروجردی در جمع خبرنگاران از بهره‎برداری بیمارستان آیت‎الله بروجردی در سال ۹۷ خبر داد و اظهار کرد: پیشنهاد شده است که در روز ۱۲ فروردین ماه سال ۹۷ بیمارستان آیت‎الله بروجردی افتتاح شود.

خبر جدید  استاندار لرستان:آینده این مرز و بوم به دست شما دانش‌آموزان تحصیل‌کرده و ورزشکار است

وی خاطرنشان کرد: به هر حال بیمارستان آیت‎الله بروجردی در روز ۱۲ فروردین یا یکی دیگر از روزهای نخستین ماه سال ۹۷ به طور رسمی افتتاح و به بهره‎برداری می‎رسد.

نماینده مردم بروجرد با اشاره به کمبود پزشک، تصیح کرد: کمبود پزشک این بیمارستان در حال تکمیل یا تکمیل شده است. تمام تلاش را خواهیم کرد که هرچه سریع‎تر این بیمارستان افتتاح و به بهره‎برداری برسد.
انتهای پیام

خبر جدید  عملکرد دستگاه‌ها در رابطه با امر زکات ارزیابی شودداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد