جمعه, ۲ آبان , ۱۳۹۹
16:05:25 - شنبه 24 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیکاری فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی درلرستان آزاردهنده شده است
بیکاری فارغ‌التحصیلان رشته‌های مهندسی درلرستان آزاردهنده شده است
به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر ماهرو بختیاری ظهر شنبه در مراسم روز مهندس با اشاره به اینکه سازمان نظام مهندسی به تنهایی در فرهنگ سازی و تبیین مسائل و مقررات ملی ساختمان کار بزرگی کرد، اظهار داشت: متاسفانه حضور سایر دستگاه ها در این حوزه کمرنگ بوده است. وی با بیان اینکه برای اینکه اجرای […]

به گزارش خبرنگار مهر، منوچهر ماهرو بختیاری ظهر شنبه در مراسم روز مهندس با اشاره به اینکه سازمان نظام مهندسی به تنهایی در فرهنگ سازی و تبیین مسائل و مقررات ملی ساختمان کار بزرگی کرد، اظهار داشت: متاسفانه حضور سایر دستگاه ها در این حوزه کمرنگ بوده است.

وی با بیان اینکه برای اینکه اجرای مقررات ملی را به خواست عمومی تبدیل کنیم نیاز به حمایت همه دستگاه ها داریم، تصریح کرد: از رسانه ها و مطبوعات در خواست داریم تا در اجرای مقررات ملی ساختمان و فرهنگ سازی در این حوزه کمک کنند.

خبر جدید  افزایش 8 تا 18 درصدی حقوق کارکنان دولت در استان

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان از توسعه کمی و کیفی خدمات این نهاد خبر داد و گفت: امروز در روستاهای دور و نزدیک نیز خدمات مهندسی قابل دسترسی هستند.

ماهرو بختیاری با اشاره به عضویت ۹ هزار مهندس در سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان افزود: این نهاد بدون استفاده از منابع دولتی توانسته است دوره های متعدد آموزشی را برای اعضای خود اجرا کند.

خبر جدید  امکان خروج زائران با خودروهای جمعی از مرز شلمچه فراهم شد

وی با بیان اینکه بودجه آموزشی سازمان را برای سال آینده بیشتر کرده ایم، تصریح کرد: ۲۴۰۰ مهندس عضو سازمان دارای پروانه هستند و قریب به ۱۸۰۰ پروژه عمرانی در طول سال در لرستان اجرا می شود، به همین دلیل در برخی رشته های مهندسی حتی نمی توانیم یک کار ۱۰۰ متری را به مهندسان ارجاع دهیم.

خبر جدید  فعالیت ۵ هزار هئیت مذهبی و مداح لرستانی در ایام محرم امسال

رئیس سازمان نظام مهندسی ساختمان لرستان با تاکید بر اینکه بیکاری در رشته های مهندسی آزار دهنده شده است، افزود: تعداد پروژه های عمرانی استان در شرایط رکود امروز برای مهندسان جوابگو نیست.داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد