چهارشنبه, ۱۰ آذر , ۱۴۰۰
14:37:38 - یکشنبه 28 ژانویه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بیکاری لرستان با تقویت مهارت‌آفرینی رفع می شود
بیکاری لرستان  با تقویت مهارت‌آفرینی رفع می شود
رئیس دانشگاه لرستان گفت: آمادگی داریم هزینه کارشناس تقبل کنیم تا به دانشجویان در قالب کارآموزی مهارت لازم داده شود. به گزارش خبرگزاری ایلنا از لرستان،خسرو عزیزی با بیان این مطلب اظهار داشت: بین جامعه (بخش اجرایی و خصوصی) و دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، گسستی وجود دارد. رئیس دانشگاه لرستان ادامه داد: در دانشگاه لرستان […]

رئیس دانشگاه لرستان گفت: آمادگی داریم هزینه کارشناس تقبل کنیم تا به دانشجویان در قالب کارآموزی مهارت لازم داده شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از لرستان،خسرو عزیزی با بیان این مطلب اظهار داشت: بین جامعه (بخش اجرایی و خصوصی) و دانشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی، گسستی وجود دارد.

رئیس دانشگاه لرستان ادامه داد: در دانشگاه لرستان دفتر ارتباط با جامعه و صنعت به مدیریت، ارتقاء یافته و تفاهم‌نامه‌هایی نیز عملیاتی شده است.

خبر جدید  غبارروبی قبورمطهرشهدا در شهرستان چگنی

وی بیان کرد: در این راستا گروه علوم دام، کشاورزی و دامپزشکی این دانشگاه با شرکت کشت و صنعت خرم‌آباد و گروه پلیمر نیز با شرکت پتروشیمی لرستان قراردادهایی را منعقد کرده‌اند.

رئیس دانشگاه لرستان ادامه داد: همچنین ۱۵ نفر از اعضای هیأت علمی با استقبال پالایشگاه استان ایلام روبه‌رو شدند و همکاری دارند تا از ظرفیت و پتانسیل هیأت علمی دانشگاه لرستان استفاده شود.

خبر جدید  واکسیناسیون تب برفکی در روستای الباجی

عزیزی با بیان اینکه گسستی که وجود دارد باید با همکاری دوجانبه حل شود و دانشجوی با مهارت، تربیت کنیم، افزود: آمادگی داریم هزینه کارشناس تقبل کنیم تا به دانشجویان در قالب کارآموزی مهارت لازم داده شود.

رئیس دانشگاه لرستان از دانشجوی مقطع دکتری به عنوان سرمایه‌ای عظیم و ارزان یاد کرد و با بیان اینکه بخش خصوصی می‌تواند از این ظرفیت بهره ببرد، گفت: تلاش‌مان این است که در کارگروه پژوهش، فناوری و نوآوری استان بتوانیم با استفاده از فناوری و مهارت‌آفرینی مسأله اشتغال استان را حل کنیم.

خبر جدید  همایش سه ساله‌های حسینی شهرستان الشتر

 

 

[ad_2]

Source linkداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب