یکشنبه, ۷ آذر , ۱۴۰۰
16:30:00 - سه‌شنبه 6 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بی‎توجهی به مسائل شرعی برکت را از بین می‏‌برد
بی‎توجهی به مسائل شرعی برکت را از بین می‏‌برد
وزیر دادگستری گفت: در کارهایی که رعایت مسائل شرعی نباشد برکت نخواهد بود. به گزارش ایسنا، سیدعلی‌رضا آوایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باور خود ما این است که یکی‌از راه‌های توسعه اشتغال مبارزه با قاچاق کالاست. وی با بیان اینکه پرونده‌های قاچاق کالا به تعزیرات ارسال و به صورت ویژه بررسی می‌شود، افزود: تعزیرات […]

وزیر دادگستری گفت: در کارهایی که رعایت مسائل شرعی نباشد برکت نخواهد بود.

به گزارش ایسنا، سیدعلی‌رضا آوایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: باور خود ما این است که یکی‌از راه‌های توسعه اشتغال مبارزه با قاچاق کالاست.

وی با بیان اینکه پرونده‌های قاچاق کالا به تعزیرات ارسال و به صورت ویژه بررسی می‌شود، افزود: تعزیرات در برخورد با قاچاق از تمام ظرفیت‌ها استفاده می‌کند، کما اینکه مبارزه با قاچاق باید به‌ صورت درست صورت گیرد.

خبر جدید  تخصیص 131 هکتار جهت طرح در کمیسیون طرح‌های کشاورزی و غیر کشاورزی لرستان

آوایی با تاکید بر ضرورت افزایش آموزش قضات، اظهار کرد: قضات از لحاظ آموزشی تقویت می‌شوند تا رسیدگی به پرونده‌ها به‌طور متقن و عادلانه صورت گیرد.

وزیر دادگستری تاکید کرد: در کارهایی که رعایت مسائل شرعی نباشد برکت نخواهد بود و همواره باید این مهم را مدنظر داشته باشیم.

وی گفت: گشت‌های مشترک سازمان تعزیرات و تقویت بدنه آن مهم‌ترین فعالیت‌ها برای جلوگیری از افزایش قیمت‌ها در عید نوروز امسال خواهد بود.

خبر جدید  جشنواره ملی روله در خرم‌آباد برگزار می‌شود

انتهای پیامداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب