دوشنبه, ۴ مرداد , ۱۴۰۰
13:26:30 - پنج‌شنبه 22 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تاریخ کوچ عشایر تغییر می‌کند/ هماهنگی با استان‌های همجوار
تاریخ کوچ عشایر تغییر می‌کند/ هماهنگی با استان‌های همجوار
به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب‌الله خجسته‌پور در جلسه کوچ عشایر اظهار داشت: با توجه به شرایطی که امسال وجود دارد باید تقویم مصوب شده کوچ را تغییر دهیم که اقدام در این راستا مساعدت استان‌های همجوار را می‌طلبد. وی ادامه داد: از استان‌ همدان تقاضا داریم ظرف مدت هفته آینده جلسه‌ای تشکیل داده تا با […]

به گزارش خبرگزاری مهر، حبیب‌الله خجسته‌پور در جلسه کوچ عشایر اظهار داشت: با توجه به شرایطی که امسال وجود دارد باید تقویم مصوب شده کوچ را تغییر دهیم که اقدام در این راستا مساعدت استان‌های همجوار را می‌طلبد.

وی ادامه داد: از استان‌ همدان تقاضا داریم ظرف مدت هفته آینده جلسه‌ای تشکیل داده تا با لرستان توافق شود که تاریخ کوچ از ۱۵ اردیبهشت سال آینده به اول این ماه تغییر کرده و راه را باز کند تا عشایر همدان نیز بتوانند حرکت کنند.

خبر جدید  تبعات خروج آمریکا از برجام متوجه خود آمریکا می‎شود

خجسته‌پور با بیان اینکه موضوع مراتع به تنهایی مطرح نیست، اضافه کرد: قصد داریم تا حد ممکن از ایجاد مشکلات اجتماعی جلوگیری کنیم تا این معضل به مشکل امنیتی تبدیل نشود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان خاطرنشان کرد: مشکل خشکسالی حساسیت میان کشاورزان و عشایر را به وجود می‌آورد.

خبر جدید  شناسایی و ساماندهی ۵۰ بانوی نخبه فرهنگی در لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب