سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
18:41:18 - چهارشنبه 14 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تجلیل از ۳۱ برگزیده جشنواره ملی «شعر آیات»/ایکنا تقدیر شد
تجلیل از ۳۱ برگزیده جشنواره ملی «شعر آیات»/ایکنا تقدیر شد
گروه فعالیت‌های قرآنی ـ آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی «شعر آیات»، چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه، با حضور  برگزیدگان جشنواره  و میهمانان استانی برگزار و از ۳۱ برگزیده جشنواره، تجلیل شد. به گزارش ایکنا از لرستان، آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی شعر آیات، چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه، با حضور برگزیدگان جشنواره و میهمانان استانی برگزار و از ۳۱ […]

گروه فعالیت‌های قرآنی ـ آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی «شعر آیات»، چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه، با حضور  برگزیدگان جشنواره  و میهمانان استانی برگزار و از ۳۱ برگزیده جشنواره، تجلیل شد.

به گزارش ایکنا از لرستان، آئین اختتامیه دومین جشنواره ملی شعر آیات، چهارشنبه، ۲۵ بهمن‌ماه، با حضور برگزیدگان جشنواره و میهمانان استانی برگزار و از ۳۱ برگزیده جشنواره، تجلیل شد.
برای انجام داوری آثار ارسالی از ۹ تن از داوران برجسته کشور در حوزه ادبیات و شعر بهره گرفته شد که بنا بر رای و نظر داوران جشنواره در مرحله دوم داوری در رشته شعر کلاسیک آثار شاعران اعظم‌السادات حسینیان حمیده رضایی قمی، مصطفی توفیقی، محدثه الماسی بردمیلی و دادیار حامدی قابل تقدیر شناخته شده و و آثار اسماعیل محمدپور، علی‎رضا رجبعلی‌زاده کاشانی و ابراهیم قبله آرباطان، از سوی هیئت داوران به‌عنوان نفرات اول تا سوم، معرفی شدند.

تجلیل از 31 برگزیده جشنواره ملی «شعر آیات»/ایکنا تجلیل شد

در رشته شعر نو نیز آثار شاعران  غلام امینی دومشهری، پیام جهانگیری کیوی، علی‌اکبر جعفرزاده باغان، اکبر آزادپور، نیلوفر شاطری، قابل تقدیر شناخته شده و آثار شاعران نرگس میرفیضی، معصومه‌سادات شاکریو سیدیوسف صالحی، به ترتیب به عنوان  نفرات اول تا سوم معرفی و تجلیل شده و در بخش ویژه شعر سوره مبارکه «واقعه»، هیئت داوران اثر عالیه مهرابی را به‌عنوان اثر برتر برگزیدند.
همچنین در بخش شعر به زبان عربی عماد آل‌کثیری، یوسف شرهانی و امجد عبدالحسین مزرعی به‌عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند و در بخش شعر ترکی نیز اشعاری از شاعران ترک زبان، حسنعلی حیدری القناب، کاظم نظری‌بقا و رحمت‌الله خداکرمی و در شعر زبان کردی، اشعاری از شاعران کرد زبان کشورمان محمدرضا همت‌یار، حسین خزائی و امجد ویسی به‌عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.
در بخش زبان و گویش‌های بومی لرستان نیز، رضا حسنوند، حشمت‌الله خالقی، خاطره‌خاتون جلدانی، اسدالله آزادبخت و محمد ده‌کیانی به‌عنوان نفرات برگزیده معرفی شدند.همچنین در این مراسم از مرضیه حافظی، خبرنگار ایکنا لرستان به‌خاطر پوشش اخبار جشنواره ملی «شعر آیات» تقدیر شد.

خبر جدید  ارسال ۳۰۰ مقاله به دبیرخانه همایش بین‌المللی «سیره علوی»

انتهای پیام

 داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب