پنج شنبه, ۱۴ مرداد , ۱۴۰۰
15:04:15 - پنج‌شنبه 8 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحصیل ۲۲۰ دانش‌آموز لرستانی در ۵ دبیرستان صدرا
تحصیل ۲۲۰ دانش‌آموز لرستانی در ۵ دبیرستان صدرا
گروه فرهنگی: مسئول دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی صدرای لرستان در خصوص فعالیت دبیرستان‌های صدرا در لرستان، گفت: در حال حاضر ۲۲۰ دانش‌آموز در پنج دبیرستان استان مشغول به تحصیل هستند. به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، محمود خرم‌آبادی، مسئول دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی صدرای لرستان، امروز پنج‌شنبه، ۱۹بهمن در همایش تجلیل از […]

گروه فرهنگی: مسئول دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی صدرای لرستان در خصوص فعالیت دبیرستان‌های صدرا در لرستان، گفت: در حال حاضر ۲۲۰ دانش‌آموز در پنج دبیرستان استان مشغول به تحصیل هستند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، محمود خرم‌آبادی، مسئول دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی صدرای لرستان، امروز پنج‌شنبه، ۱۹بهمن در همایش تجلیل از مدیران، دبیران و دانش‌آموزان دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی لرستان، اظهار کرد: مجوز تاسیس دبیرستان‌های صدرا بر اساس سیاست‌های مقام معظم رهبری در راستای توجه به نسل جوان در سال ۱۳۸۱ شکل گرفت.
وی خاطرنشان کرد: در لرستان نیز اولین دبیرستان صدرا دخترانه در بروجرد با ۱۸ دانش‌آموز در سال ۱۳۸۶ شروع به فعالیت کرد.
خرم‌آبادی با اشاره به فارغ‌التحصیلی بیش از دو هزار دانش‌آموز طی چند سال اخیر در مدارس صدرای استان، بیان داشت: در حال حاضر ۲۲۰ دانش‌آموز در پنج دبیرستان استان مشغول به تحصیل هستند.
مسئول دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی صدرای لرستان تصریح کرد: اکثر فارغ‌التحصیلان دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی استان در حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌های معتبر کشور جذب شده‌اند.
وی هدف از ایجاد این مدارس را تربیت نیروی متفکر و متعهد در حوزه مسائل دینی و اعتقادی عنوان کرد و افزود: تقویت بنیه حوزه‌های علمیه از دیگر اهداف تشکیل دبیرستان‌های صدرا است.
خرم‌آبادی یادآور شد: دانش‌آموزان در این مدارس علاوه بر دروس عمومی، دروس تخصصی همانند اصول عقاید عربی به گونه‌ای ویژه فرا می‌گیرند.
خرم‌آبادی از رشد ۱.۵ تا ۳ برابری معدل دبیرستان‌های صدرای استان خبر داد و گفت: در نیم‌سال نخست امسال شاهد رشد خوبی در دبیرستان‌های علوم و معارف اسلامی صدرا در سطح استان لرستان هستیم.

خبر جدید  ۷ عامل رستگاری/ خشوع در نماز؛ اولین عامل



داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب