سه شنبه, ۱۲ مرداد , ۱۴۰۰
23:06:06 - شنبه 17 فوریه 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقق ۸۰ درصدی بودجه سال ۹۶ شهرداری خرم‌آباد
تحقق ۸۰ درصدی بودجه سال ۹۶ شهرداری خرم‌آباد
رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر خرم‌آباد : رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر خرم‌آباد گفت: ۸۰ درصدی بودجه سال ۹۶ شهرداری خرم‌آباد محقق شد. به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، علی‌محمد صالحی نسب امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۸۰ درصدی بودجه سال ۹۶ شهرداری خرم‌آباد محقق شد و برای سال ۹۷ این دغدغه را داریم […]

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر خرم‌آباد :

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر خرم‌آباد گفت: ۸۰ درصدی بودجه سال ۹۶ شهرداری خرم‌آباد محقق شد.

به گزارش خبرگزاری بسیج از لرستان، علی‌محمد صالحی نسب امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ۸۰ درصدی بودجه سال ۹۶ شهرداری خرم‌آباد محقق شد و برای سال ۹۷ این دغدغه را داریم که با توجه به اینکه در دیوان عدالت اداری ممنوع کردن بحث کاهش عوارض ساختمانی و ماده ۱۰۰ مطرح‌شده ممکن است مقداری با مشکل مواجه شویم.

خبر جدید  حداکثر تلاش را برای کمک به سیل‌زدگان می‌کنیم

وی با بیان اینکه از طرفی با توجه به اینکه بنا است بحث فرهنگ‌سازی و مشارکت مردم و از طرفی رفتن به سمت درآمد‌های پایدار، مدیریت هزینه‌ها و سرمایه‌گذاری خارج از شهر را داشته باشیم افزود: امیدواریم بیشتر از گذشته این امر محقق شود.

رئیس کمیسیون برنامه‌وبودجه شورای شهر خرم‌آباد بابیان اینکه اگر تلاش‌ها به‌صورت هماهنگ صورت بگیرد این امر محقق خواهد شد عنوان کرد: همکاری بین شورای شهر و شهرداری خرم‌آباد در این دوره کم‌سابقه است و امیدواریم این دغدغه‌ها نیز برطرف و حتی بیشتر از تحقق بودجه سال ۹۶ درآمد‌ها افزایش یابد.

خبر جدید  مناطق گردشگری بدون متولی در لرستان/ورود فاضلاب به رودخانه «ونایی»

وی تصریح کرد: اعتقاد بر این است که واقع‌بینانه برخورد کنیم؛ بحث برون‌سپاری‌ها نیز مدنظر است و درجا‌هایی که متضرر می‌شویم باید به سمتی برویم که هزینه‌های اضافی را کاهش دهیم.

صالحی نسب با تأکید بر اینکه باید مدیریت هزینه‌ها ساماندهی شود گفت: طرح‌های سرمایه‌گذاری نیز در شهر خرم‌آباد آماده است و باید امنیت سرمایه‌گذار را تضمین کنیم که در این راستا شرایط مطلوبی وجود دارد.

خبر جدید  نقش بی‌بدیل پدافند غیرعامل در کاهش بحران‌ها و حوادث

انتهای پیام/داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب