پنج شنبه, ۳ مهر , ۱۳۹۹
13:14:45 - شنبه 29 دسامبر 2018
داغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
تحقیر ملت‌ها؛ خوی استکبار جهانی
تحقیر ملت‌ها؛ خوی استکبار جهانی
گروه اجتماعی ـ امام جمعه خرم‌آباد با بیان این‌که خوی استکبار، خوی تحقیر ملت‌ها است، گفت: ما باید بدانیم که ایستادگی مردم ایران در برابر آمریکا چقدر ارزش دارد، اگر در برابر زورگویی‌ها و استکبار جهانی ایستادگی نکنیم تحقیر می‌شویم.

به گزارش ایکنا از لرستان، آیتالله سید احمد میرعمادی، نماینده ولیفقیه در استان و امام جمعه خرمآباد در خطبه‎های نمازجمعه این هفته خرم‎آباد در مصلی الغدیر این شهر با اشاره به حماسه تاریخی نهم دی، اظهارکرد: همه ما باید از فتنه ۸۸ و حماسه نهم دی عبرت بگیریم. وی با بیان اینکه حماسه نهم دی حضور میلیونی مردم با بصیرت ایران اسلامی برای دفع فتنهای بزرگ از انقلاب اسلامی بود، بر درسها وعبرتهایی که باید از حادثه نهم دی گرفت تاکید کرد و افزود: دشمنان خارجی و فتنهگران سالها برنامهریزی کرده بودند تا به انقلاب و نظام ضربه بزنند، اما روشنگری، شجاعت وبرخورد انقلابی مقام معظم رهبری حماسه نهم دی را خلق کرد تا این فتنه بزرگ خنثی شود. لزوم عبرتگیری از فتنه ۸۸ نماینده ولیفقیه در لرستان با بیان اینکه ماهیت دشمن عوض نشده است بلکه استکبار و در راس آن آمریکا نسبت به گذشته مواضع خصمانهتری مقابل ملت ایران درپیش گرفته است، ادامه داد: عدم تغییر در ماهیت و اهداف دشمن، ضرورت آمادگی، حفظ بصیرت، انسجام، وحدت ملی و همچنین جلوگیری از تحریف تاریخ توسط فتنه گران، مهمترین درس‎هایی است که می‎توان از این رویدادها گرفت. وی با اشاره به اینکه این روزها عده‎ای از فتنه‎گران در حال مظلومنمایی و عده‎ای دیگر بهجای پرداختن به وضع معیشت مردم بهدنبال رفع حصر هستند، گفت: لذا هشدار می‎دهیم که اگر دست از این‎گونه کارها برندارید با شما نیز همان برخوردی می‎شود که با آنها شد. آیتالله شاهروردی هرگز اخلاق را زیر پا نگذاشت نماینده ولی‎فقیه در لرستان همچنین با اشاره به درگذشت آیتالله هاشمی شاهرودی، اظهارکرد: وی در میان مسئولان نظام شخصیتی علمی، صاحبنظر با منش سیاسی منحصر به فرد بود که هرگز اخلاق را زیر پا نگذاشت و با سعهصدر و تواضع و فروتنی و بدون هیچ‎گونه ادعایی با مسائل برخورد کرد. نماینده ولیفقیه در لرستان با بیان اینکه ایشان در طول چهل سال بعد از پیروزی انقلاب، در مسئولیتهای متعددی که داشتند هیچگونه ادعایی نداشتند، ایشان شخصیتی بودند که نوآوریهای فراوانی در فقه و اصول داشتند، تصریح کرد: ایشان تا روزی که از دنیا رفت کسی نمی دانست برادر سه شهید است، مقام معظم رهبری در پیامشان در رابطه با ایشان به نکاتی اشاره کردند که منحصر به فرد بوده است.
آیتالله میرعمادی ادامه داد: آیتالله شاهرودی رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام بودند و ایشان رئیسی موفق، کارگذاری باوفا، استادی برجسته و … بودند و اینها تعابیر بلندی بوده که مقام معظم رهبری در مورد ایشان به کار بردند.
وی با بیان اینکه ایشان شنوندهای صبور و گویندهای کمحرف بودند و در نزد همه مقبولیت داشتند، افزود: آیتالله شاهرودی هفتاد سال اجتهاد علمی و جهاد سیاسی داشتهاند. سفر ذلتبار و مخفیانه رئیسجمهور آمریکا به عراق امام جمعه خرمآباد در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به سفر ذلتبار و مخفیانه رئیسجمهور آمریکا به عراق، عنوان کرد: رئیسجمهور آمریکا با ترس و لرز، دلهره و نگرانی وارد عراق شد و چند ساعت آنجا بود، این امر درس برای آمریکاییها بوده که بدانند دوران مداخله نظامی و زورگویی تمام شده است، امروز نه ملت عراق و نه دولت عراق حاضر نیستند که با آمریکایی ها مواجه شوند.
آیتالله میرعمادی افزود: خوی استکبار، خوی تحقیر ملتها است، رئیسجمهور آمریکا بیاعتنا به دولت عراق وارد خاک عراق می شود و دولتها و ملتها را تحقیر میکند، در این راستا ما باید بدانیم که ایستادگی مردم ایران در برابر آمریکا چهقدر ارزش دارد، اگر در برابر زورگوییها و استکبار جهانی ایستادگی نکنیم تحقیر میشویم. انتهای پیام
منبع :: http://lorestan.iqna.ir

خبر جدید  فعالیت 43 مبلّغ در طرح «مدارس امین» لرستانداغ کن - کلوب دات کام Balatarin اشتراک گذاری در فیس بوک تویت کردن این مطلب
بانک پاسارگاد